Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babákat miért viszik az...

A babákat miért viszik az anyukák napi többször sétálni?

Figyelt kérdés
Senkit se akarok megsérteni, de ezt sose értettem.... Baba ki se lát a babakocsiból, ráadásul úgyis csak alszik. Friss levegő meg van a kertben/teraszon/erkélyen is.
2013. jún. 17. 12:27
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
26%
Én sem értem. Én nem fogom napi többször tolni a kocsit céltalanul az utakon. Felesleges. Elmegyünk, ha majd akkora, hogy élvezi a látványt, vagy játszóra megyünk szórakozni. Addig épp ugyanennyi levegő és napfény éri a teraszon, udvaron is.
2013. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Anyukának is jót tesz, ha kilép a négy fal közül és nem csak a fakanalat vagy a porszívócsövet szorongatja. Meg közben nézelődik, megveszi a kenyeret, beszélget az ismerőseivel, stb.


A másik az, hogy sok helyen nincs se terasz, se erkély, én a kisbabás időszakban épp egy olyan lakótelepi lakásban laktam, aminek még egy kis erkélye sem volt.

2013. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, nem mindenkinek van terasza, erkélye, főleg udvara. Ha lenne, persze bőven elég egy pici babát az udvaron levegőztetni, de ahogy nőnek, 7-8 hónaposan mikor ülni is megtanulnak, elkezdi őket is érdekelni a világ:)
2013. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
65%
Én naponta egyszer viszem az 1 éves fiamat is. Ilyenkor meglátogatjuk a nagyszülőket, hintázunk kicsit és megvesszük amit kell. Maximum a férjem elé sétálunk ki 5 óra körül, de az max. fél óra. Ebben a hőségben pedig nem is megyünk. Amúgy én is utálom a céltalan sétálgatást.
2013. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerinte azert hogy az anyuka kiszellőztesse a fejét :)

olyankor alszik a baba és csöndbe van.

Plussz egy pici babával még nemsok mindent lehet játszani bent,kint mef legalább anyuka mozog,a baba meg friss levegőn van.

2013. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem elég, mert egy udvaron vagy teraszon nem igazán lehet jól tologatni a babakocsit, a baba meg egyértelmüen jobban alszik a zötykölödö babakocsiban. Pl nekem elsö lányomnál volt egy nagy terasz, de hiába huzogattam ott a babakocsit, nem nagyon aludt el, de ha lementünk az utcára, kb 2 perc és már mélyen aludt. Nekem szuper volt, vásárolgattam, nézelödtem, gondolkodtam, kint a házból végre.

Második lányomnál volt kert, de soha nem raktam ki a kertbe, akkor mentünk mindig a naggyal vásárolni, játszóra amikor ö aludt.


Babakocsi zötykölödik, az anyuka mozog, mert bizony én fogyóztam is babakocsival. mi egy olyan városban éltünk aminek volt egy meredek hegyre épített rézse. Sokszor alvás idöben felhúztam a kénylemes cipöket, vittem vizet, és mentem 2 órát hegynek fel-le az utcák között, tuti egy 5-6 km-t legyalogoltam és közben toltam a 15-20 kilós babakocsit is. Szuper edzés volt.

Napi 1x mentünk ilyen céltalan sétára, és k 8 hós kortól ma´r ült és nézett ez megmaradt.

2013. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

én egy sportos kismami vagyok:)

Babával sétálni:

-kimozdulsz otthonról, neked se árt meg a punnyadás helyett a mozgás

-nem mindenkinek van erkélye, ahová kitolhatná a babát

amikor kertes házban voltunk, akkor is mentünk sétálni

-számtalan dolgom van napközben, ügyintézés stb. nyilván oda is elviszem magammal.


én meg azokat a nőket nem tudom megérteni, aki soha nem viszi sétálni a gyerekét, ezért, azért, ilyen olyan kifogásokkal...

2013. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 2x toltam a kisfiamat babakocsiban. Nekem ez volt a mozgás. Nagyokat sétáltam, a baba meg aludt közben.
2013. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kifejtenéd bővebben, hogy miből fakad a kérdésed?
2013. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
35%
ilyen egy lusta nőket....
2013. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!