Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fél tőle?

Miért fél tőle?

Figyelt kérdés

Fiam 13 hónapos, mosolygós közvetlen kisfiú, még az idegenektől se félt sosem, mosolygott mindenkire.

Férjem ikertestvérével sem volt gond, nem félt tőle. Viszont az utolsó 2 alkalommal mikor találkozott vele borzasztóan sírt, látszott hogy fél tőle, miután elment is soká nyugodott meg. Nem értem miért fél tőle mikor eddig semmi gond nem volt. Nagyon apás amúgy, tegnap is mikor itt volt sógorom sírt a fiam és bújt az apjához. Tapasztalt valaki hasonlót? Mi lehet az oka?


2013. okt. 18. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
talán rájött, hogy egyformák... viszont mégis különböznek és ez megijeszti. fura is lehet egy gyereknek, hogy ő úgy néz ki, mint apa, de még sem ő az.
2013. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez. Úgy néz ki mint apa, örül neki, bújna hozzá stb, aztán az illata, a viselkedése, kisugárzása mégis más és ettől teljesen megrémül.
2013. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. Hogyan lehet összebarátkoztatni vele? Nagyon fél tőle. Vagy ne találkozzanak egy ideig? Nem tudom mi lenne a jó megoldás, nem akarom szegényt ijesztgetni se, de ugye sógoromat se tilthatom ki innen. Amúgy nem jön sűrűn, havonta 1x-2x találkoznak.
2013. okt. 18. 09:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt vele egyedül kettesben? Lehet bántotta v megijesztette vmivel.
2013. okt. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, sosem voltak kettesben, mindíg a nappaliban vagyunk amikor jön. Sőtt, mindíg hoz neki valami kis apróságot játékot, banánt, kukit..
2013. okt. 18. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt majd csak az idő oldja meg mikor már lesz olyan nagy hogy felfogja "Apából kettő van!"
2013. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!