Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan olcsó és jó pelenka...

Van olyan olcsó és jó pelenka ami hasonlít a Liberóhoz? Jelenleg ezt használjuk, de sajnos drága, és az 5. -nél tartunk.

Figyelt kérdés
Gumírozott,stb...Jó lenne ha lenne.
2009. nov. 11. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

valamelyik válaszoló vagyok,

Pampers-t meg lila tescosat használunk és fiam van! Nekünk jó.

Ha bevállt a Libero, anyagi gondok miatt ne cseréld le.

Ha mástól kipirosodik a feneke, vagy ekcémás lesz, többe kerül az orvos meg a kenceficék!


Máson nem tudsz spórolni.

Csak egy tanács.

2009. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja és akkor még nem beszéltem a gyerek szenvedéséről a sebes popó miatt.


Szőlőlétől egy hétig volt hólyagos a kisfiam popója.

Hát, nem kívánom senkinek.

2009. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is fiam van... Ismerem a mindenhol kifolyik című nótát... Pampers, dm-es mindig kifolyik, lila tescos megszűnt, az amúgy hol megtartotta a cuccot, hol nem...én libero párti vagyok. ami még jó, az a rossmannos pelus. Az gumirozott dereku. Babydream a neve. Lehet kapni két darabos csomagot is kipróbálásra. Az 99 ft. Amúgy én akkor szoktam még liberot venni, amiko mondjuk kiváltoma dm-ben az 50 pontos kuponfüzetet, és a 25 %-os kedvezményt a pelenkára váltom be, vagy a múltkor a tescoban akciós volt, a tescos újság hátoldalán 400 forintos kedvezmény a vásárlás végösszegéből, és e mellé még a libeo.hu-ról le lehetett tölteni 400 ft libero kedvezményes kupont...így a 4500-ös akciós pelusból még lejött 800 forint... muszály okoskodni, mert tényleg drága a libero, de valóban jó is... :)
2009. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!