Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babám elég sokat...

2 hetes babám elég sokat tüsszög. Vigyem orvoshoz vagy ráér 2 hét mulva milkor megyünk?

Figyelt kérdés
NEm folyik az orra, csak tüsszög időnként. Lehet fürdetésnél fázott meg, pedig befütünk neki és a viz is meleg.
2009. nov. 12. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden pici baba tüsszög.Nem azért mer megfázott (bár sokan azt hiszik). Ők még nem tudnak orrot fújni és az orrjárataik is nagyon szűkek. Könnyen megtapad benne a por vagy bármi ami a levegőben száll. A szervezet így szabadul meg a különféle idegen anyagoktól. Mi se csak akkor tüsszögünk, ha meg vagyunk fázva..
2009. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezzel felesleges orvoshoz menni,nem tud ellene tenni. Ilyenek a picik. Az én lányom kb 4hónapos koráig naponta többször hapcizott. Most 7hnapos és még mindig előfordul.Megfázfa meg nem volt, születése óta még 1x sem kellett az orrát kiszívnom :)

2009. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is megerősítem az előttem szólókat, a fiam 4-5-ször is tüsszögött egymás után, amikor ilyen pici volt.
2009. nov. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugodtam.. :) további szép napot!
2009. nov. 12. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!