Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyből orvoshoz viszitek a...

Egyből orvoshoz viszitek a kicsit ha meg van fázva? Picit taknyos a kislányom meg néha tüsszög de semmi több. Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik 2 napon belül akkor el szoktam vinni
2011. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én ennyivel nem szoktam orvoshoz vinni. Még hőemelkedéssel se, nem kell mindig gyógyszerekkel tömni. Mézes hársfavirág tea, C vitamin, ha nagyon köhög akkor köptető.

Ha lázas, vagy nagyon elesett és látszik rajta, hogy komolyan beteg, akkor szoktam orvoshoz vinni.

2011. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kamilla teát adok neki. remélem elmúlik egy két nap múlva.
2011. ápr. 27. 10:33
 4/12 A kérdező kommentje:
nincs semmi komoly baja csak az orra folyik meg tüsszög még köhögni sem köhög.
2011. ápr. 27. 10:33
 5/12 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal,feleslegesen nem kell gyógyszer.Én is csak akkor viszem ha magas láza van.
2011. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat én sem vagyok a gyógyszer híve csak első baba és már fél éves anyatejes és még nem volt beteg egyszer sem és nem tudtam ilyenkor mi a teendő.
2011. ápr. 27. 10:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én lányom koraszülött volt. karácsony környékén fázott meg egy picit, mikor 3 nap után sem múlt a taknyosság, elvittük dokinénihez. nem kapott gyógyszert, szintén első baba, de megnézte a dokinéni a kis torkát is, nehogy az is felülfertőződjön.
2011. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia.En is csak akkor vittem el amikor mar 4napja tartott de csak Cvitamint es tengervizes orrcseppet adtunk neki.Persze nem javult igy 2het utan visszamentunk akkor is csak fenistil cseppeket kapott,meg parologtatot hasznaltunk minden nap es jobb lett.
2011. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges orvoshoz hurcolni, csak mert folyik az orra és tüsszög. Én akkor vinném orvoshoz, ha mindehhez csúnya köhögés és láz társulna. Bár, mivel lányom bölcsis, Én már megszoktam, hogy októbertől májusig szinte szünet nélkül folyik az orra....
2011. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Másnap vittem. Azonnal nem.
2011. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!