Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak pár kanállal, max...

Miért csak pár kanállal, max fél üveggel eszik a 8 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Kijött az alsó 2 foga, azóta csak 1-2 tejpépet fogad el úgy,hogy egy elfogadható adagot megeszik. Főzelékek,gyümölcsök terén romlott a helyzet.Éjjel kétszer szopizik,meg reggel és este is,de ebéd után is van hogy ráteszem,mert nem eszi meg a főzelék adagját. Tízóraival már nem is kínálom,mert későn kel,de az ebéddel is sokat nem várok,mert álmos lesz..Bébiétel vagy az általam főzött ebéd is ugyanúgy jár,van hogy csak pár kanállal fogad el..

2013. okt. 21. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van,én elvittem dokihoz,kiderült,hogx vashiánya van,az okoz étvágytalanságot.
2013. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én 7 és fél hónapos lányom egyik napról a másikra elutasítja a kanalat, eddig szépen evett, egy egész üveg gyümölcsöt, vagy amit én csináltam, most meg szinte csak szopizik. Még egy foga sincs. Én teljesen el vagyok keseredve, olyan szépen haladtunk a hozzátáplálással és most nem hajlandó kanalazni. Csak átlátszódnak az ínyén a fogai, de semmi.
2013. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!