Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hónapos kislányom nem...

8,5 hónapos kislányom nem hajlandó kanállal enni pár napja?

Figyelt kérdés
Eddig mindent evett, ügyesen, de amióta kapott kölesgolyót, nem nyitja a száját a kanálnak. Ha darabos gyümit adok pl. azt megeszi a kezemből. Ez ok, de mi legyen a főzelékkel? Azt nem adhatom a kezébe..
2013. szept. 19. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt!amint megkostolta a darabos rendes kaját nem volt hajlandó kanállal enni. Össze rakja a kanalat a bébi kajával.Ez azóta is igy van 13 hónapos. Nem főzeléket kap hanem zöldségeket és husit megfőzve vagz lesütve és kézzel eszegeti. Szóval azt eszi amit mi.
2013. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És neked milyen idős kora óta eszik így a babád? A gyümi, zöldség ok, de a husitól nem féltél, hogy megfullad tőle??
2013. szept. 19. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert az én 7 és fél hónapos lányom is ezt csinálja, nem hajlandó kanalazni, csak szopizni, meg esetleg ha valamit odaadok a kezébe, de félek mert még nincsenek fogai, nehogy megfulladjon, nem tudom mit tegyek.
2013. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!