Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem a lányomat a...

Mibe öltöztessem a lányomat a keresztelőjére?

Figyelt kérdés
December 5-én lesz, akkor lesz 11 hónapos, és amiket láttam keresztelőruhácskákat, azok elég vékonyak, szaténból meg selyemből vannak. Akkor már azért elég hideg lesz, a templomban alapból hűvös van, szóval nincs ötletem. Segítsetek légyszi! Köszönöm!
2009. nov. 12. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél vastagabb ruhát, ha nem is kifejezetten keresztelőruha, akkor valami szép fehér nadrágot, hozzá fehér pulcsit. És akkorát, hogy alá tudjál adni harisnyát, meg hosszu ujju bodyt a pulcsi alá. Hidd el senki sem fog megszólni érte, ha rajta lesz a kabát, elvégre hideg van a templomban.

Én a fiamnak annakidején plüsst vettem, és sötétkéket, igaz rajta volt a kezeslábas, igy nem látszott :) Őt karácsonykor kereszteltük, 10 hónapos volt.

A lányomat májusban, de olyan rossz idő volt, hogy harisnya kellett a pamut alá, meg kabát rá. Senki sem sértődött meg.

2009. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a lányomnak tavaj dec.22.-én volt.

Még a nyáron vettem neki szép fehér ruhát,de addígra túl hideg lett.

ìgy vettem neki szép hófehér plüss nacit pulival,fehér zokni,harisnya,és egy szép bélelt velúr cipöt aminek kicsit "szörös" volt a széle.

Hófehér kabát,sapi sál....

De abba öltözteted amibe te szeretnéd.Nem kötelezö a fehér.

2009. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az lemaradt a lányom nekem is 11 hónapos volt.

Hozzá kell tennem,hogy miután a pap leöntötte az egész fejét vízzel,hideg volt(vasárnap)a lányom hétfön már köhögött is.....

2009. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaj, szegény...:( Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos volt mind!
2009. nov. 13. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!