Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borzalmas íze van a Pickwick...

Borzalmas íze van a Pickwick gyerekteának! Más is kóstolta már?

Figyelt kérdés
Megfőztem a teát ahogy szoktam és egy börgérbe ízesítettem magamnak is belőle cukorral és citromlével, gondoltam letesztelem miylen. Hát az íze valaki undorító! Olyan íze van mint valami romlott gyümölcsnek, mint ami megvan "pössedve". Én biztos nem adom ezt a gyereknek. Más is érzete ezt, ennél a fajtánál (mondjuk más ízt még nem vettem csak ezt most először): [link] ez a mangós, őszibarackos...

2013. okt. 22. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nézegettem a sárgát, de nem vettem meg.

Pirosat én is szoktam inni, nekem ízlik. Olyat vettem. 1 kiskanál cukrot tettem bele. Szerintem semmi rossz íze nincs, a fiamnak is nagyon ízlik.

Lehet, h csak a sárga ilyen rossz ízű.

2013. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz az, csak ugye nem valodi tea. Ebbe nem kell citromle, max cukor. Nem fekete tea van benne, hanem rooibos, bánnak eleve van egy karakteres íze.
2013. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz,de nekem a lányom ízesítés nélkül issza.A piros dobozost nem szereti,de a lila és sárga ízlik neki.Én is ízesítetlenül iszom a teát.De aki nincs hozzászokva a tea ízéhez,annak természetesen nem ízlik úgysem natúran.
2013. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Saga teába sincs koffein,próbáld meg akkor azt.
2013. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Saga tea mindig van itthon, mi csak azt isszuk :) azt nem tudtam hogy abban nincs koffein...csak azért vettem ezt mert azt mondták ilyet vegyek...
2013. okt. 22. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!