Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babámon ma 3-4...

15 hónapos babámon ma 3-4 piros tűszúrásnyi pöttyött vettem észre. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy kicsit meg van fázva, 3 van a hasán egy pedig a derekán. Láza nincs. Én hülye utána olvastam interneten, hogy mi lehet...bárcsak ne tettem volna.
2013. okt. 22. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

soha ne nézz utána interneten inkább semmi ilyennek, mert úgy is mindig a legrosszabbat írja először. Én várnék vele holnapig, mert akármitől is lehet. Pelenkába bemelegedett, esetleg bekerült valami pici bogár, pók és megcsípte...

Nagyon sok mindentől lehet!

Holnap ha nem múlik, esetleg több van, vidd el mindenképp az ügyeletre!

2013. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a 3-4 pötty bármi lehet, akár valami irritáció, vagy csípés. Majd holnap kiderül, hogy sokasodnak-e ezek a pöttyök.

Amúgy a 15 hós oltást megkapta már? Mert annak a mellékhatásai között is szerepelhet kiütés, kb. az oltás után 7-10-esetleg 14 nappal.

2013. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!