Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás, vagy esetleg más?

Fogzás, vagy esetleg más?

Figyelt kérdés
Kislányom 15hónapos.2napja rengeteget kakil.Eddig mindig reggel volt kakis pelus,tegnap óta viszont 5x-6x kakil egy nap.Folyik a nyála,foga jöhet?
2013. okt. 23. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
A sok nyáltermelés miatt kötötted össze a fogzást az anyagcserével? vagy mi köze lehet a sok kakilásnak a fogzáshoz?
2013. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiamnak az alsó 2 foga jött, ő is állandóan kakilt, volt, hogy 6-8x 1 nap.. szóval szerintem lehet, hogy a fogacskák miatt van :)
2013. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvastam,hogy ha jön a babák foga,akkor többször kakilnak.De nálunk ezt nem tapasztaltam eddig,ezért tettem fel a kérdést kedves első válaszoló.Illetve már egy jó ideje nem folyik a nyála a lányomnak,de tegnap óta ismét tiszta viz a felsője.
2013. okt. 23. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból kérdeztem!! Teljesen komolyan kérdeztem, mert engem is érdekelt, mivel még nem hallottam ilyet... Köszönöm a lepontozást.
2013. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet a fogzás miatt. Nálunk mindig ez van. Köztudott, hogy a fogzás okozhat gyakori és híg székletet.
2013. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le.Köszönöm a válaszokat.Remélem a fogacska lesz a ludas,nem pedig valami betegséget szedett össze ebben a jó időben...
2013. okt. 23. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!