Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most aludná ki a betegséget?

Most aludná ki a betegséget?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt magas láza volt, tegnap már csak hőemelkedése, az lehet hogy ma is van neki, de nem mértem mert egyáltalán nem érzem melegnek. Viszont elég nyűgös és jóval többet alszik mint szokott. Az étvágya már kezd visszajönni csak ez az "aluszékonyság" idegesít. Nem vagyok paramami, csak most volt először lázas a gyerek. 14 hós
2013. okt. 23. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze.

Alvás közben jobban regenerálódik a szervezet.

Ha beteg vagyok, én is legszívesebben egész nap feküdnék, aludnék.

2013. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális. Örülj, hogy nem nyűglődik ébren, sokkal rosszabb lenne neki is, és végső soron neked is. Így sokkal hamarabb meggyógyul, ne félj. Orvoshoz vitted?
2013. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell lázzal orvoshoz vinni a gyerekeket.
2013. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, egy 14 hónapost azért csak levinnék, ha lázas. A 3 éves kislányomat is leviszem, ha lázas és még nem mondta az orvos, hogy ugyan miért jöttünk. Hol torokgyulladása volt, hol mandulagyulladása, hol középfülgyulladása és ez volt az első tünete.


Egyébként normális, hogy aluszékonyabb. Biztos betegen nyugtalanabbul is aludt. 2-3 nap múlva újra a régi lesz :-)

2013. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy paráztam két hete. :) Egy évesem két napig lázas volt két napig hőemelkedése volt és még két napig többet aludt, nyűgös volt, kevesebbet evett. Aztán a 7. napon szétszedte a lakást! :) akkor tudtuk, hogy meggyógyult :)

Nyugi most pihen.

2013. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!