Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adható gomba egy babának?

Mikor adható gomba egy babának?

Figyelt kérdés
Néztem vagy 5 hozzátáplálási táblázatot és egyik sem írja, hogy mikortól lehet. Tudnátok segíteni utánanézni? 11 hónapos lesz hónap végén, ha ez bármit is jelent. :D
2013. okt. 23. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
én 1 év után adtam. De nem szereti a mai napig sem. 4 éves.
2013. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
A gomba a cellulóz tartalma miatt az egyik legnehezebben emészthető étel, 2-3 éves kor körül javasolt csak. Valahol olvastam olyat is, hogy akár 5-6 éves korig is lehet várni vele.
2013. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Babának semmikor.
2013. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gomba nehezen emészthetősége végett 3 éves kor után ajánlott, legalábbis itt: [link]

2 évtől ajánlják itt: [link]

2013. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Babának nem ajánlott. Én 2 évesen adtam neki először, de nagyon fájt tőle a hasa, úgyhogy várunk vele.
2013. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gomba még nekem is nehéz étel :S sajnos rendszerint rosszul leszek tőle (hányinger,hasfájás),de egyszerűen imádom. Fiamnak még nem adtam és nem is tervezek adni,1 éves. Igaz,tárkonyos krumplilevest már evett és abban volt szárított gombapor,de az megint más.
2013. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hú köszi szépen, akkor jó volt az anyai ösztönöm, amikor nem engedtem anyósnak, h gombával kínálja!

Ment mindenkinek a kezecske!

2013. okt. 24. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!