Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám miért olyan...

4 hónapos babám miért olyan nyűgös?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hete nem birok a babámmal. Gondoltam, hogy elkezdődhetett nála a fogzás. Vettünk neki krémet,játékokat és szilikonos fogkefét, hogy tudjam masszirozni az inyét. Énekelek neki, beszélek hozzá és játszom vele, de valahogy nem köti le a dolog, csak nagyon kis időre. Az alvással is vannak problémáink, de csak nappal. Látom rajta, hogy álmos de nem akar aludni és csak nagy kinlodás után alszik 20 percet. Ti babátok mennyit alszik? Én Angliában élek és a védőnő azt mondta, hogy azért nem alszik nappal mert éjjel kialussza magát. Ezzel valahogy én nem értek egyet.
2013. okt. 23. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Éjjel tök jót alszik, nappal alig-alig. Lehet front/fog/nappal több esemény történik, érdekli. Szerintem evvel nincs semmi gond,majd kinövi.
2013. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!