Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányos anyukák! Nálatok mi...

Lányos anyukák! Nálatok mi vált be? Milyen baba legyen az ajándék?

Figyelt kérdés

1 évesnek szeretnék venni, lehetőleg olyat, ami kiegészítőkkel bővíthető később(ruhák, cumi, etetőkészlet, babakocsi, bármi).

Fiús anyukaként nem tudom, mi lenne a jó, láttam többfélét (Götz baba, Baby Born, Chou, Chou baba, Baby Annabell), de nem tudom, melyik miféle, melyik a jobb.



2013. okt. 24. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt a kérdés az, hogy egyáltalán szeret e a kislány babázni. Nekem 2 lányom van, és utálják a babákat. Sosem játszottak velük (ők plüss-állat mániások). Attól, hogy egy lány Lány, még nem feltétlenül babázós :)


HA mindenképp babát szeretnél venni, akkor olyat ajánlanék, aminek nincs haja. Az első dolga lesz kitépni vagy megenni.

2013. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Baby born. Nekem két lányom van, és ezt mindkettő szerette. Rokon 1 éves kislánynak is ezt tervezek venni szülinapjára.
2013. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg rongybaba, a picikék ahogy én látom könyebben tudnak játszani vele
2013. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, nem hátráltatásnként írom, egy éves kislányom nem rég kapott egy baby born babát, de marhára nem is érdekli őt, szegény baba úgymond porosodik. Ha veszel mindenképp olyat aminek nincs haja stb. ez tény. Sztem egyébként csak később tanulják meg értékelni ezt a fajta játékot. De ne legyen igazam.
2013. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lányom nagy babázó. :)

Az első babája egy Tescos Emmi baba volt. Jó, sok kiegészítő van hozzá, utólag is lehet venni minden félét.

Utána kapott egy Baby Annabellt, az jó, puha a teste.

Örököltünk Götz babát. Szép, a lányom szereti, de a hosszú haja nem olyan szép már.

Most karácsonyra Baby Bornt kap majd. Nagyon jó, csak drága hozzá minden. De amit vettem, ahhoz is sok minden van, és akciósan vettem féláron.

2013. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. okt. 26. 09:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyat aminek a teste rongyból van.
2013. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a waldorf baba jött be. 14 hónapos a lányom. A neten rendelhető, olyat készítenek, amilyet szeretnél. Később kiegészítőket is lehet hozzá rendelni.
2013. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nalunk ez a bövitgetes nem valt be a nagynal. Annabellt hasznaltan kapott, es terveztem hozza kiegeszitöket venni, de nem nagyon erdekelte mar a baba sem. Talan tul korai volt, es kesöbb mar talan unalmas lett. Kesöbb kb 2 eves koraban egy "sima" meztelen baba utan egy beszelö meg minden extrakkal felszereltet vettünk, de komolyan mondom, legtöbbet az ovis baratnöjtöl 3 eves koraban kapott, "semmit" sem tudo, 2-3 Ezer ft-os babajaval jatszott. De persze ezt is felredobjak, ovodas kortol meg az szamit, ami a "divat".

E tapasztalatbol a felevesemnek megis meg fogom venni a viszonylag draga, "semmit sem tudo", arc nelküli rongybabat elsö babakent, amire a nagynal sajnaltam a penzt, hozzad hasonloan gondolkodva, hogy majd ezutan jönnek hozza a kiegeszitök... A gyartok szerint ezeket a rongybabakat nagyon szeretik, talan a kedvenc plüssallathoz hasonloan a "szivükhöz nönek". Es jatekbabak szempontjabol en is ugy vettem eszre, hogy az ara nem szamit, inkabb az, hogy abban az eletkorban pont neki valo legyen, es talan eletkor szerint kellene fokozatosan egyre "komolyabb" babat venni, igy sztem babakbol mindg uj kell...



2 kislany anyukaja (5 eves es 6 honapos)

2013. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!