Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lábbal hajtható motort mikortó...

Lábbal hajtható motort mikortól vennétek a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz az 1.szülinapja a kislányomnak, és valami hasznosat akarok venni, csak nem tudom tudná-e használni, még nem tud járni de itt olvastam hogy valakinek a gyereke már úgy is tudja hajtani. vagy van valami jó ötletetek?

2013. márc. 7. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi vettünk neki egy éves szülinapra. A legkisebbet, négy kereküt. Nem használta. Most kezdi érdekelni 20 hónaposan, de a motor már kicsi.
2013. márc. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lányom születésére kapott egy ismerösünktöl 8nem lehet elég korán elkezdeni), de 1 évesen adtam neki oda. Ö 11 hósan már stabilan ment önállóan. De fel is kellett érnie, így kb 14 hós korától tudott rá felülni és hajtani.


èn nem hiszem el hogy egy járni nem tudo gyerek megtudja rajta tartani magát. le és fel is kell róla szállni, szóval nem elég hogy menni is tudjon. egylábon megállni (míg felemeli a lábát), pedig nagyon nem egyszerü.


de 1 éves szülinapra szerintem szuper, ha érdekli akkor 1-2 hónap és tudja majd használni.

2013. márc. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szülinapjára kapta a kisfiam. Ő már simán felérte 1 évesen is, viszont csak olyan 14-15 hósan jött rá hogy is kell hajtania.
2013. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 1 évesen ybike pewit vettem neki, azt tudta már hajtani, de ő 11 hósan már javában járt. Aztán 1,5 évesen vettem neki ybike originalt, akkor már simán használta azt is.
2013. márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 évesen kapott a lányom, egy kisebb fajtát, nagyon szereti még most is, 1 évesen is ment vele már, imádja.
2013. márc. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első szülinapra nyuszimotort kapott a lányom, szinte egyből tudott is vele menni. Ez a legalacsonyabb fajta, ha jól tudom.
2013. márc. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányom másfél évesen kezdett motorozni,volt nyuszi motorja is 1 ęves szülinapjára kapta de akor még nem tudott vele menni ,mire megtanult motorozni ,nyuszi motort ki is nöte.
2013. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most 20 hónapos, és kb 2 hónapja kezdte el érdekelni a motor, hajtani csak most tanulta meg pár hete.
2013. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!