Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anya a sztár, az isten, amíg...

Anya a sztár, az isten, amíg apa haza nem jön. Máshol is így van, vagy csak az én lányom ilyen apás?

Figyelt kérdés
A kicsivel nagyon jól megvagyunk, de heti egy két alkalommal, amikor jön apa, akkor nálam csak sír, kivéve amikor eszik, neki pedig mosolyog, gagyog és kacarászik. Egy hétre elmentünk a rokonokhoz látogatóba, és bár neki is nyafizott egy kicsit (ha letette), mikor egy kicsit elment, pl. boltba, nekem úgy üvöltött, mint akit ölnek, és alig mosolygott rám, rá meg folyton. Persze megértem, hogy különleges, mert ritkán van apával, de akkor is, vajon miért hisztizik nekem, amikor egyébként kettesben jól elvagyunk, nagyon szeret engem?

2013. okt. 24. 08:20
 1/5 A kérdező kommentje:
4 hós
2013. okt. 24. 08:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyankor szerintem apukájával jobban érzi magát, hiszen Te mindig ott vagy neki...

Majd változik a helyzet, ha pl visszamész majd dolgozni... az én fiam azóta teljesen odáig, meg vissza van értem, addig pedig csak egy megszokott bútordarab voltam :D

2013. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos apjuk ritkán van itthon, és akkor is csak akkor mennek oda hozzá, ha akarnak tőle valamit. Nem kincs attól, hogy ritkán van velük, inkább elszoktak tőle.
2013. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az én kisfiam havi 1-szer 3 napot látja az apját, és isteníti, imádja, nincs elszokva Tőle... ott valami más probléma is lehet a háttérben.

Első voltam

2013. okt. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hat altalaba a lanyok apasak a fiuk meg anyasak de nem mindig de meg kicsi es sokat fog ez valtozni ez bisztos csak azer mert nem lassa anyit az apjat
2013. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!