Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szomszédasszony szerint...

A szomszédasszony szerint hagyjam itthon a babám, amikor alszik és úgy el tudok menni az ebédért (hordatjuk). Ez normális?

Figyelt kérdés

5-10 percre van az a hely, ahonnan hordjuk az ebédet és a kislányom ha olyankor alszik, nem szívesen ébresztem fel, megkérem inkább a szomszédasszonyt, hogy hozza el nekünk, mert ők is onnan hordják. Most is megkértem, erre azt mondta, nyugodtan otthagyhatom a kiságyban arra az 5-10 percre az 5 hónapos kislányomat, semmi baja nem lesz.

Most én féltem ennyire a babámat vagy a szomszédasszonynak "elmentek otthonról"???


2013. okt. 24. 10:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hagynám ott...
2013. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd otthon egyedul.
2013. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

NEM HAGYOM!!! DEHOGY HAGYOM!

Csak kérdezem, hogy ez normális, hogy ilyet kér? Ennyire nehezére esik néha elhozni nekünk is, mikor ő is oda megy???

2013. okt. 24. 10:57
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédasszonynak mentek el otthonról. Én semmiképpen nem hagynám otthon. Inkább bele a babakocsiba, és séta az ebédért. Így mindenki jól jár. Ebéd is el van hozva, nem kell mástól szivességet kérni, baba is levegőzik egyet.
2013. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hogy az a baj hogy nem akarja a Tiéteket is elhozni.
2013. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy nem szeretem felébreszteni, mert akkor nagyon nyűgös kb. 1 óráig.
2013. okt. 24. 10:59
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Bár nekem van egy ismerősöm, aki úgy hagyta otthon az alvó kicsit, hogy bekapcsolta a webkamerát, és a több 100 kilométerre lévő nagymama azon keresztül vigyázott a babára.

2013. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%

Lehet nem csak oda megy, hanem máshova is.

Nekem eszembe sem jutna megkérni a szomszédot, hogy hozza el az én ebédemet is.

Ha nem tudnék elmenni érte, mert alszik, akkor odatelefonálnék, hogy picit később megyek. Aztán ha megyek, akkor megbeszélem velük, hogy mindennap menni fogok, de előfordul, hogy csak később,de mindig el fogom vinni az ebédet

2013. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%

menjetek el úgy sétálni, hogy visszafelé be tudjatok menni az ebédért.

a babád közben levegőzik és a kocsiban is tud aludni, ha épp úgy adódik.

így nem kell szivességet kérni a szomszédasszonytól és a tanácsait is megtarthatja magának

2013. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédasszony tanácsait figyelmen kívül hagynám. Nem normális.
2013. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!