Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit enekeltek a 3 honapos...

Ti mit enekeltek a 3 honapos babatoknak?

Figyelt kérdés
Honnan tudjatok a dalokat? Netrol vagy konyvbol? Kerlek segitsetek! En szinte semmilyen dalt nem ismerek, pedig ugy enekelnek neki. :-(
2013. okt. 24. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Beütöd a YouTube -on hogy gyerekdalok ès kidob egy csomòt.Èn ènekelek minden fèle dalt,süss fel nap,csiga biga,pàl Kata pèter jò reggelt,volt egyszer egy kemence belebùjt a kisbence,brumm brumm brùnò,stb....
2013. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már 7,5 hónapos a kislányom, de születésétől kezdve az Ici pici lencsi lányt énekelem neki, ez az állandó, aztán ami még a gyerekkoromból eszembe jut néha. Csiga-biga, Bóbita, Kicsi vagyok én!
2013. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én énekeltem ami eszembe jutott, a gyerekdalokra nagy ívben tett :), aztán egyszer mikor már kb mindent kipróbáltam, elkezdtem énekelni a honfoglalás zenéjét (kegyetlen hamis a hangom, ezt meg pláne nem tudom énekelni :D ) és imádta... sajna azóta is ez a kedvence, de próbálom kerülni, hogy mások előtt is ezt kelljen kornyikálnom :D:D
2013. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én általában "ovis" dalokat szoktam, amikre még onnan emlékszem, de szoktam "költeni" is. Sokszor csak valami kitalált dallamra énekelgetek a kicsinek éppen arról, amit csinálok."Meglocsoljuk a virágot, finom-finom vizecske...":)
2013. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha alváshoz készülünk akkor tente baba tentét éneklem

Ha fürdetem akkor kiskacsa fürdik

Ha hintáztatom akkor hinta-palinta,zsip-zsup kenderzsup

Ha csak úgy napközben akkor tavaszi szél vízet áraszt,pál kata péter,marosszéki kerekerdő,hull a szilva a fáról,hová mégy te kisnyúlacska,bújj bújj zöldág,cifra palota,láln lánc eszter lánc,székely himnusz,magyar himnusz stb!

2013. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én magyar népdalokat szoktam énekelni a fiúknak, pl.: Madárka madárka; Erdő mellett estvéledtem; Elmegyek, elmegyek; stb. Valamint a Székely himnuszt.
2013. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom Nektek a valaszokat! :-) Kar h nincs meg az alt. iskolai enek konyvem. ;-)
2013. okt. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!