Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem fel a 2,5...

Hogyan öltöztessem fel a 2,5 hónapos babámat?

Figyelt kérdés

4kor megyünk el babakocsival. Most voltam kint az udvaron felmérni, hogy milyen az idő. Én egy farmerben és egy rövidujjú felsőben megyek, mert jó idő van, meleg van, csak fúj a szél, egy picit hideg a szél. A kicsikre ilyenkor még plusz egy réteg kell a magunkéhoz képest ugye. De akkor egy szál rugiban vigyem? Az kevésnek tűnik. De ha ráadok még egy vékony felsőt meg egy vékony kisnadrágot, akkor meg tuti megsül szegénykém. Akkor mégis hogyan öltöztessem fel?


Köszönöm a tanácsokat.


2013. okt. 24. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom babakocsiban mentek. Én rugit adnék rá, vékony takaró és vékony sapi. Esetleg vinnék magammal egy felsőt is, ha mégis hűvösebb lenne.
2013. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy réteggel több, mint rád. Én a rugira adnék egy vékonyka kis pulcsit, vékony sapkát, és egy vékony kis takaró, ha elaludna, be tudd takarni. Egyébként én nagyon szerettem a tavaszi-őszi overálokat, ami egy rétegű holmi, rá a rugira, és kész. Volt kapucnija, ha feltámadt volna a szél. :-)
2013. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!