Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot érdemes venni...

Milyen játékot érdemes venni egy 6 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Nézegetem a játékokat Mikulásra és tanácsokat szeretnék kinek mit szeretett ilyen korban a babája.
2013. okt. 25. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, az én kislányom mikulás körül lesz 6 hónapos és a névnapja is annak környékén lesz és mi ezt néztük ki neki:

[link]

Azt viszont nem tudom, hogy mennyire hatékony :)

2013. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár az én kisfiam már 3 éves, ebben a korban nagyon szerette a csörgős-zörgős tapogathatós, dudás, szalagos kis textilkönyvecskéket.

Aranyosak, 1-1 állat vagy tárgy képe van benne és mindenféle hangokat ad.

Illetve nagyon jó móka volt a montessoris plüss vagy műanyag állatkák (olyan állatok, amik több egymásra rakható részből álltak)- vagy a műanyag poharak, amiket szét tudott szórni (ebben a korban azért még nem rakta egymásra, de szeretett vele kísérletezgetni).

Kúszó-mászó időszakra és még a felállásig is nagyon hasznos, okos, értelmes játékunk volt a Vtech catch meg kitty - mozgásérzékelős robotcica, amit midnig el akart kapni, a cica meg érzékeli a tárgyakat, nem megy neki a szekrénynek stb.- A fogócska közben énekel, mondókázik is a macska :)

2013. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csörgő, zörgő, rázható, rágható, zenélő játékok ebben a korban a lejobbak, szerintem.
2013. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hamarosan magától fog ülni a babád,már nem csörgő vagy hasonlót vennék,gondolom abból van már elég.mi ennyisen kaptunk brümbrüm autógarázst,meg daloló könyvet,amíg nem ült a segítségemmel matatta,aztán egyszer csak magától.azt mondják az okosok,hogy mindig egy picit többet adj mutass kérj a babádtól,mint amit jelenleg produkál,úgy fejlődik.
2013. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!