Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, egyedül újévezem itthon, eléggé visszahúzódó vagyok. Még nem járok szórakozni, ritkán mozdulok ki és még barátnőm se volt. Van még remény?

Figyelt kérdés
A barátaimmal az iskolában jól elvagyok, de egyre többször cseszegetnek, hogy nem megyek szórakozni! Képzeljétek el, hogy érezhetem magam emiatt.
2009. dec. 30. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha még nem voltál sehol bulizni, nem is tudhatod, hogy milyen! 15 évesen azért már erre igénye van a fiataloknak, habár sajnos rengetegen túlzásba viszik. menj, próbáld ki egyszer h milyen, és ha tényleg nem jön be, akkor várj vele még egy kicsit. a barátaidnak meg mondd meg h ilyen vagy és kész, vagy elfogadják vagy nem.

a szilveszterrel kapcsban meg nincs olyan haverod, aki annyira visszahúzódó mint te és esetleg átmenne hozzátok, filmet néznétek, pizzát rendelnétek, bömböltetnétek a zenét? :)

2009. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15 évesen még nem targédia, hogy nem jársz bulizni, sokan már ekkor túlzásba viszik. Szóval van remény, nem is kevés. :) A cseszegetést ne vedd fel, de azért igyekezz leküzdeni a visszahúzódó énedet, ismerkedj, barátkozz, és eljön a bulizás ideje is.
2009. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem van. Egy igaz barátságra sokat kell várni és igen az embert sokat piszkálhatják ha nem megy a "csordával". Azért nem mész bulizni mert nem akarsz vagy azért mert a szüleid nem engednek?(vagy mind2?) Ne vedd fel ha ezért piszkálnak. A korod megvan hozzá hogy elkezd bulizni szerintem de ha ugy gondolod hogy még nem akarsz akkor az a te döntésed és ne fogalkozz vele ha másnak nem tetszik. Ez a te életed;) és a barátnő is jön majd csak járj nyitott szemmel de a barát/barátnő keresése közben ne az első pilanatban bizz meg mindenkiben aki kedvesnek tűnik. Sok sikert:D
2009. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, szinte minden barátom megy valamilyen újévi buliba, szóval egyedül fogok újévezni. Bulizni azért nem megyek, mert sajnos apukámat már láttam elégszer részegnek, láttam mit művel az alkohol az emberrel, ha túlzásba viszik. Arról meg nem is beszélve, hogy nem szeretném látni a haverjaimat ilyen állapotban. Azért nem járok bulizni, mert nem akarok...
2009. dec. 30. 15:00
 5/11 anonim ***** válasza:
figyelj, a buli nem jár együtt a részegséggel. én is megyek bulizni (20L), és talán iszom is majd egy felest, meg éjfélkor pezsgőt, de nem fogok berúgni az biztos. lehet h ahova esetleg mehetnél a nagy részük be lesz b.szva, de minden buliban vannak olyanok, akik nem kérnek ebből. egyedül rajtad áll, mennyit iszol, és érezd azt, hol a határ. apukádnak nyilván nem az volt a célja, hogy kicsit jól érezze magát. megjegyzem az olcsó tabis bornak nagy mennyiségben elég rossz hatása van. szóval attól még h iszol egy pohár pezsgőt vagy egy üveg sört még nem leszel részeg :)
2009. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen vagyok.

Mármint nem vagyok nagyon visszahúzódó,de nem járok szórakozni,nem nagyon megyek sehova.Cseszegtet is miatta az apám,de hogy menjek bárhova is,mikor szinte minden barátom hétvégén délután készülődik,mert megy bulizni?Hétköznap meg nincs időm,mert tanulok,mosogatok,rendet rakok...Szóval mégis mikor menjek bárhová is?Bulizni nem engednek el:(

Engem is hívtak 2x is bulizni ősszel,egyyszer sem mehettem el.Nem tudom ezért-e de most meg se hívott senki szilveszterezni.

Nekem sem volt még barátom,pedig vágyom rá.Nem is csókolóztam.Az osztálytársaim el sem hiszik.Mondjuk nehéz is,mikor 17lányból 10-en biztos,hogy nem szüzek...

Én is szarul érszem magam,mert szinte minden ismerősöm megy hétvégente bulizni én meg itthon unatkozok...:(

14/L (nemsokára 15:D)


ui.:ha van kedved beszélgetni,írhatsz privibe:)

2009. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De mégis csak egyedül milyen szar. Tesód és szüleid sincsenek otthon újévkor?
2009. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
van egy jó ötletem! keress hozzád hasonlóan visszahúzódó srácokat, és üljetek össze társasozni, beszélgetni. Szóval nem a züllős része. Miért ne?
2009. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Híreszteled el, hogy egyedül leszel, aztán csak lesz jelentkező egy jó kis dugásra....
2009. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van barátom, 18 éves vagyok, és mégis egyedül leszek itthon.
2009. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!