Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha semmi remény...

Mit tegyek, ha semmi remény nincs arra, hogy egyedül vezethessek?

Figyelt kérdés
Unom azt, hogy 1 éve van jogsim, anyám meg még mindig nem adja ide a kocsit. Pedig van egy használaton kívüli autó itthon, tavaly nagyon keveset használhattam, aztán több mint 4 hónapig nem vezethettem (nem tudom miért), azt a feltételt szabta ki anyám, hogy majd akkor, ha meglesz a felsőfokú angol nyelvvizsgám, meg jó lesz az érettségim, felvesznek államilag finanszírozottra... Na most ezeket egytől egyig teljesítettem, mégsem adja ide a kocsit. Mostanában próbáltam neki bizonygatni hogy jól vezetek, mikor egyszer-kétszer megengedte hogy vezessek, úgy hogy ő mellettem ült. Viszont elég idegbajos, fél kilométerre van a stoptábla de azért visít hogy fékezzek... Szóval ilyen szörnyű, nem szeretem ha ott ül, de muszáj, mert máskülönben soha nem fog meggyőződni róla, hogy biztonságosan közlekedek. De ha állandóan vészmadárkodik ok nélkül, mégis mikor fogja elhinni? Mit mondjak neki, hogy végre elfelejtse a rögeszméit, és megbízzon bennem? Nem szeretnék ebben a dög melegben gyalog meg biciklivel eljárkálni a város túlsó felébe.
2010. júl. 8. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sorry de ezellen semmit nem tudsz tenni...
2010. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy fölvettek államira? még nincsenek meg a ponthatárok, nem? :D
2010. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
390 ponttal egy főiskolára? Szerintem elég esélyes.
2010. júl. 8. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg hogyha nem adja ide akkor b@szol elmenni fősulira, hanem inkább elkezdesz valami szar melót hogy gyűjts egy saját kocsira :)) Ha nagyon tanultatni akar (ami helyes/mármint legyen diplomád!!) akkor ettől be fog szarni.
2010. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó nagyon szemét amit írsz, de tényleg csak az az egy megoldás van.
2010. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!