Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alman kivul milyen gyumit...

Alman kivul milyen gyumit lehet adni eloszor a babaknak? Oszibarackot nem tudok beszerezni! 4,5 honapos, anyatejes a babam.

Figyelt kérdés
Almat nagyon szereti,de mar 1hete azt adok neki,mi a kovetkezo, ha nincs oszibarack a boltokban?Konzervet nem akarok,se bebi etelt.
2009. nov. 13. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A sütőtök most nyerő lehet szerintem. Főzd vagy süsd és turmixold.
2009. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pl intersparban is van barack,méghozzá fagyasztva. Ez nem konzerv és nem bébiétel,igy lehet neki adni.
2009. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tescoban,Auchanban,nagyobb Cba-ban van fagyasztott őszi
2009. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz még neki körtét és banánt is. De valóban lehet kapni fagyasztott barackot, én is azt adtam neki az elején. Nem túl szép, amikor kiolvad, de most még úgyis pürésíted neki :-)
2009. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak bio bébiételek,én azokat nyugodtabb szívvel adnám,mint akármilyen,ki tudja honnan származó fagyasztott barackot.
2009. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én alma után banánt adtam, de anyatejesnek fél évig jó ha csak anyatejet adsz.
2009. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!