Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ilyenkor hamarabb fürdettek?

Ti ilyenkor hamarabb fürdettek?

Figyelt kérdés
Az óraátállításra gondolok.
2013. okt. 27. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan reggel egy órával indult a nap, de a délutáni alvás ugyanúgy ment, akkor kelt, mikor egyébként szokott, úgyhogy én hagyok mindent a régiben, majd meglátjuk hogy alakul a holnap...


Ha máshogy alakult volna a nap, mint egyébként szokott, és fáradt lenne már korábban, akkor hamarabb lenne fürdés, fekvés....

2013. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*egy órával HAMARABB indult nap..elírtam bocsi :)
2013. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem megy hamarabb a furdetes, napokkal ezelott szoktattuk ahhoz h elhuztuk a furdetest pont az oraatallas miatt. :-) bejott ugy nez ki eddig.
2013. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem.pontosan úgy, mint mindig. 7-óra körül.
2013. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Enyém babám 1 hónapos, eddig 8- kor fürcsizett, ma 7- kor. De majd meglátjuk, lehet lesz ebből még újra 8 óra.
2013. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi pár hete elkezdtük kitolni a fürdésidőt, de ezen a héten teljes káosz volt, sokszor annyira fáradt volt, hogy végül mégis az eredeti időpontban fürdött. Ma viszont délután nem volt hajlandó elaludni, csak nagyon későn, és - csodák csodája - pont ugyanúgy jött ki a fürdetés és elalvás, ahogy mindig, de téli idő szerint. Napok óta ezen paráztam, de megoldotta magától. Remélem, így is marad. 4 hónapos egyébként.
2013. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mi nem csinálunk ügyet az óraállításból, nem nézzük hogy mennyi lenne az idő. ma is (mint mindig) 7 ás 8 között volt fürdés és fekvés. nekem ez az egy óra belefér, nem szoktatom napokig :) amúgy is átállnak ők maguktól egy pillanat alatt :)
2013. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi úgy csinálunk mindent, mintha nem is lett volna óraátállítás. Nem óra szerint élünk, akkor alszik, amikor álmos, akkor eszik, amikor éhes. Így az óra szerint mindent egy órával előbb csináltunk ma, de mondom, ezzel nem foglalkozunk. 20 hónapos, eddig mindegyik óraátállításnál ugyanezt csináltuk, hogy nem voltunk hajlandók átállni, és ilyenkor mindig egy órával előbbre/későbbre tolódott minden. Eddig teljesen jó volt így, ha majd időre kell menni oviba/bölcsibe, akkor lesz ez nehézkesebb, de addig kihasználjuk, hogy nem kell az órát lesve, rohanva élnünk :)
2013. okt. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!