Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gondolja azt sok anyuka,...

Miért gondolja azt sok anyuka, hogy a babának mindig szopnia kell?

Figyelt kérdés

Egészségügyben dolgozom és valamelyik nap fültanuja voltam egy telefonbeszélgetésnek. Az anyuka a babárol beszélt és boldogan mesélte, hogy a kicsi egész éjszaka szopott.


Szintén a napokban láttam, hogy egy anyuka még enni sem tudott mert ha nem a babájával volt elfoglalva akkor a telefon lógott a fülén.


Nektek mi erről a véleményetek? Szerintetek ezek az anyukák tapasztalatlanság miatt ilyenek vagy miért?

Ugye ti sem hiszitek el, hogy egy két napos baba egész éjszaka szopik?


2013. okt. 28. 12:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
76%

De én elhiszem. Az enyém 2 naposan cicizett majdnem egész éjszaka. Lett is tejem bőven. Aludt, cicizett.


"Szintén a napokban láttam, hogy egy anyuka még enni sem tudott mert ha nem a babájával volt elfoglalva akkor a telefon lógott a fülén."


??? Mi a bajod ezzel? Nem értelek.


"Az anyuka a babárol beszélt és boldogan mesélte, hogy a kicsi egész éjszaka szopott. "


Tudod, hogyan kell beindítani a tejtermelést? Hogyne örült volna neki. Hát nem ez a "dolga"???


Anyám, többet inkább nem is reagálnék...

2013. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
47%

Hát az én kicsi fiam nem éjszaka, hanem napközben szopizott rengeteget... és nekem azt mondták a kórházban, hogy igény szerint szoptassak. Hát igény az volt....

Aztán úgy a 3. hét tájékán javasolta a védőnő, hogy térjek át a 3 óránkénti szoptatásra, nagyon kemény menet volt, de sikerült 1 hét alatt átszoktatni az új rendre

2013. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy nem ebédel meg időre és utána meg rinyál, hogy elviszik tőle a kaját.
2013. okt. 28. 12:49
 4/42 anonim ***** válasza:
51%
Mart annyira túl van lihegve a szoptatás, hogy azt hiszik, attól jó anyák, ha még vécére sem tudnak kimenni, mert éjjel-nappal szoptatnak. Közben meg 20 perc után már csak nyammogás az egész meg jól érzi magát a baba. Én bizony 20 perc után elvettem a gyerektől a cicit, így is irtó dagi volt, míg nem állt fel. A testi kontaktust máshogy is el lehet érni, lehet kendőzni, cipelni, melléfeküdni.
2013. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
ja hogy a kórházban? Az én kicsim is egész éjszaka szopizott (volna) de akkor még nem volt tejem... ha elvettem a cicit akkor pedig üvöltött, ő sem aludt, és én sem aludtam semmit. Az utolsó éjszaka könyörögtem ki egy kis tápszert, és akkor sikerült 3 órát aludni!!!!! Nem gondolom hogy ez az én hibám lett volna....
2013. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Én is erről beszélek. Ki is durranna az a baba, ha egész éjszaka enne.
2013. okt. 28. 12:54
 7/42 anonim ***** válasza:
2-es és a 6-os voltam
2013. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
88%
Ha 20 perc után elvettem a cicit... akkor jött az üvöltés, sehogy máshogy nem lehetett megnyugtatni (mert éhes volt!!!!), és rohantak be a csecsemősök hogy miért sír a gyerek... no ennyit a kidurranásról. Nem mindenkinek indul be a teje rögtön!!!!!!
2013. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Dehogy volt éhes csak aludni akart a ciciden. Ha éhes lett volna húsz perc alatt evett volna és nem nyammog.
2013. okt. 28. 12:59
 10/42 anonim ***** válasza:
64%
Nem volt benne tej.... és igen, ÉHES VOLT! Mert amikor tápszert kapott, elaludt egyből és 3 órán keresztül fel sem ébredt!!!! Addig pedig NEM ALUDT SZINTE SEMMIT!!!!!
2013. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!