Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idot kell eltolteni...

Mennyi idot kell eltolteni egyedul a kisagyba egy 6 hetes babanak?

Figyelt kérdés
kisfiam eleg siros hasfajos baba ,sokat van kezbe ,kendobe,vagy babakocsiba.attol felek ha nem teszem a kisagyba eleget nem fog megtanulni forogni.
2013. okt. 25. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Két evés között nyugodtan hagyhatod a kiságyban. Nem baj, ha sírdogál. Ha hordozgatod, akkor mindig ezt fogja igényelni. Abban is igazad van,m hogy ha kézben van állandóan, akkor nehezebben tanul meg mozogni.
2013. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire aktuálissá válik a forgás, már bőven nem lesz hasfájós. Az én babám az első hónapjait kendőben töltötte szinte végig, mégis 3,5 hónaposan megfordult.
2013. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen annyit legyen kézben, amennyit igényli. Nem marad le semmiről. Az pedig, hogy nem baj, hogy sírdogál, hülyeség. Baj. Mert 6hetesen érthető okokból érzelmi igényei is vannak, a testi közelségedre vágyik, és csak így tud jelezni!!! Ez legalább olyan fontos, mint amikor éhes! NEM szabad figyelmen kívül hagyni!!!
2013. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kislányom nem volt el kiságyban. Folyton kézben, ölben, kendőben volt és időre forgott, mászott, járt. Ennyi idősen nem kell egyedül ellenni egy babának.

Nyugodj meg, simán meg fog tanulni forogni, semmi olyat nem teszel amivel hátráltatnád.

2013. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Max úgy lesz el, ha ott vagy mellette. Az én kislányom nem volt hasfájós, de csak úgy maradt meg a kiságyban, ha valaki ott volt mellette. Nem kellett szórakoztatni, elflesselgetett magának, de ha kimentem pl pisilni, akkor már balhézott, hogy hova tűntem.
2013. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekünk is hasfájós, sírós baba volt, ezért 1. kipróbáltunk mindenféle szert hogy segítsünk neki - infacol, biogaia és szélcső vált be 2. ha sírt is, próbáltuk vigasztalni, ölben, kézben, bárhogy. 6 hetesen, sőt a kritikus 3 hónapos korig nem várhatod el, hogy magában "ellegyen".

A forgás a hasfájós korszak után kezdődik!

Egyébként meg a kiságy az alvásra való, nekünk is csak akkor van benne, ha alszik (illetve ha a pelenkázáskor ki kell mennem kezet mosni, de ő már 6 hónapos és ha a kezébe adok valamit, addig nem reklamál, valamint reggel ébredéskor sokáig elmagyaráz magában a plüssállatoknak)

Ami segített nekünk, a pihenőszék, etetés után ebbe tettem és valahogy segített neki a kakilásban. Utána, ha még nem volt álmos, akkor játszószőnyeg, ahol nézegetheti a fölé akasztott dolgokat.

2013. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!