Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesetek szokott...

Másfél évesetek szokott gyurmázni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a lányomnak gyurmát, ki is néztem egyet neki direkt piciknek való, rízslisztből van, 1 éves kortól ajánlják. Anyósom tegnap teljesen lehurrogott hogy egy másfél éves gyereknek még nem való a gyurma. Ti mit mondtok?
2013. okt. 28. 13:02
1 2
 1/11 gabszem ***** válasza:
nem tudom, lányom 20 hós és még nem adtam neki gyúrmát. sztem nem tudna vele még mit kezdeni, csak összekenne mindent, megenné meg ilyesmi... nem tudom. Mi most inkább rajzolni/firkálni szoktunk. Szerintem a gyurma még ráér.
2013. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem tud még sok mindent kezdeni vele. Én sem adtam még ilyenkor gyurmát a kezébe a lányomnak.
2013. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Oh dehogy nem.

Látszik, hogy itt elöttem csak elsö gyerekesek írtak.


nekem nagylányom 3 éves a kicsi 15 hós. Hát a kicsi már 1 éves kora óta gyurmázik. Már most 15 hósan szuperül tudja a dobozbából kivenni, és az átnyomókába bele tenni, majd én nyomom neki át. Már a játék késsel is próbálja vágni. Persze utánna 15 perc takarítás van, és szájáa is kerül(amit nem engedek), de a play-doh nem mérgezö így nincs töle baja.

2013. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én Crayola márkájú gyurmát néztem ki, mint írtam direkt piciknek való!
2013. okt. 28. 13:14
 5/11 anonim ***** válasza:
22 hónapos lányom már fél éve gyurmázik, Playdoh-val és imádja!! Minden nap többször is elő kell venni.
2013. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1,5 éves simán gyurmázhat, enyém nagyon élvezi, tépkedi, sodorja, csinálok belőle neki karkötőt. Nem akarja megenni. Vegyél neki nyugodtan!
2013. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még nem volt másfél éves a lányom, amikor először gyurmázott. Nagyon tetszett neki, azóta is nagyon szereti. Miért enné meg? Nyilván nem hagyom ott egyedül, vele szoktam gyurmázni, vagy legalábbis ott vagyok mellette. Így eszébe sem jutott soha megenni. :)

Néha lepotyog, amikor már morzsás, így elfordul, hogy a szőnyegbe kicsit bele van taposva. De ez nem vészes.

2013. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor mégsem annyira hülyeség ennyi idősen a gyurma :)
2013. okt. 28. 13:36
 9/11 anonim ***** válasza:
A nagy nekem is 20-22 hónapos volt kb, mikor gyurmázni kezdtünk, só-liszt gyurmával. Kicsivel korábban kezdtük, mert ha a nagy gyurmázni akar, akkor a kicsi is, mindent meg nem lehet alvós időben csinálni. Play-doh van itthon. Megpróbálta persze megenni, azt nem hagyjuk. Kapott egy saját dobozt, azt keni ahova akarja a játékasztalon belül, trancsíroz, szereti.
2013. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. vagyok. A kicsi kb 14 hónaposan kezdte a gyurmázást.
2013. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!