Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mernétek a másfél évesetek...

Ti mernétek a másfél évesetek ágyát áthidaló alá tenni?

Figyelt kérdés

Szobát kell cserélnünk úgymond. A szekrények maradnának, csak az ágy menne (nem nagyon mozdíthatók a szekrények). Olyan a szekrénysorunk, hogy középen az ágy, mellette 2 ruhásszekrény és az ágy fölött a két szekrényhez rögzítve könyvespolc 2 kisebb szekrénnyel.

Ti mernétek az ágyunk helyére tenni a kicsi ágyát? Tudom, hogy ránk sem esett le eddig, de mégis.


2013. szept. 23. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Amióta láttam a könyvespolcunkat kiszakadni a falból, és végigdőlni a szobán, azóta nem szívesen tennék ilyet...
2013. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Az áthidalót nem lehet levenni?

Nem tudom hogy van rögzítve, de talán ha a két szélső szekrényhez is, és a falhoz is rögzítitek akkor talán elég stabilnak kell lennie, és nem pakolnék oda nehezet.

2013. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Sok ilyen baleset van,hogy leszakad a polc stb ezért az ágy fölé soha semmit ne tegyünk.Én is pont ilyen cipőben járok de nem merem a másfél évesem ágyát a fali polc alá tenni.Pedig ott nézne ki jól.A szekrénnyel is így gondolom.Ha elfárad az anyag mert gyári hibás esetleg.A baj váratlanul jön.
2013. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Ha máshogy nem megy ott a jó öreg dekopír fűrész. A széleire pedig tudsz rakni fóliacsíkot. Nálunk.is szakadt le polc. Szerencsére nem voltunk otthon.
2013. szept. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én mernék. ismerem Apa munkáit,egy elefántot is elbírnak,egy sima polcot is átmenőcsavarral rögzít,úgyhogy én alá merném tenni.
2013. szept. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.A varosunkban par eve tortent,hogy leszakadt egy falhoz rogzitett konyhaszekreny.Ott aludt a kozelben egy 7 honapos kisfiu.A szekrenybol kirepult egy labas,ami a kisfiut eltalalta.A korhazban meghalt,sulyos fejserulest szenvedett.
2013. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Több, mint 2 éve alszunk az áthidalónk alatt. Ha cserélnünk kéne szobát és az áthidalónak maradnia kéne, akkor símán alá tenném a lányom. Akár ránk is szakadhatott volna már. Egyébként meg én is megbízom a férjem munkáiban. Nem akar kockáztatni:D A konyhaszekrényünket most tette fel a falra, ha kész lesz a pad, alatta fogunk minden nap étkezni. Akár ott is ránk szakadhatna.

Egyszer gyerekkoromban majdnem rámszakadt a plafon. Játszottunk a tesóimmal a gyerekszobában az egyik sarokban. Apu szólított minket, hogy kész az ebéd. kiléptünk a szobából és abba a pillanatban leomlott a plafon. Ennek ellenére nem féltem soha, hogy ez még egyszer megtörténhet. Akár a plafon is ránk szakadhatna.

Egyébként most mi is azon agyalunk, hogy lányunknak beépített szekrény kellene, s nem tudjuk eldönteni, hogy lányunk fölött, vagy alatt legyen a szekrény. Ha fölötte van, rászakadhat, ha alatta van, mi van, ha egyszer leesik, vagy felakassza magát akaratlanul. De ha lehet mégis azt választanám, hogy alá rakom a szekrényeket, és ágyhosszban berácsozom, hogy nem férjen ki rajta. Túl súlyos lenne a szekrény, amit fölé kéne raknom, egy fal se bírná el.

2013. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül a kanapé egy része került alá, de nem feltétlenül biztonsági, inkább elrendezési szempontból.
2013. dec. 10. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!