Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros a kisfiam kukija és a...

Piros a kisfiam kukija és a zacsi is felirt a doki antibiotikumos krémet de nem mulik el-beutalta sebészetre és azt irta a papirra hogy fitymatultengés-volt valakinek ilyen gondja? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

#fitymatultengés
2013. okt. 28. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2013. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
7 hónapos
2013. okt. 28. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Sebészetre mindenképp vidd el, és kérj urológiára is beutalót, lássa minél több szem. Még nagyon kicsi, és változhat is, de tudjatok róla, ha esetleg műteni kell.

Ha krémet kapott, az jó, mert akkor a doki szerint így is gyógyítható.

Ha nagyon súlyos lenne, akkor meg se próbálta volna krémmel.

2013. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilván nem biztos, hogy nálatok is az a gond mind nálunk volt, de kaki miatt fertőződött a gyerekeim kukija és nunija. Nagyon sokáig piros volt. És akkor azt hallottam, hogy öntsek rá egy kis betadint naponta többször. Két nap alatt elmúlt a pirosság.


Ha esetleg ennél nagyobb a gond, akkor sajnálom, de a doki majd tuti megnyugtat.

2013. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Főzz le kb fél liter fekete teát, persze ízesítés nélkül és azzal borogasd pár napig minden tisztába tevéskor. amíg el nem múlik. nekünk olyannyira helyrehozta a kisfiam bőrét, hogy mi ek is tudtuk hagyni a popsikrémet is. csak estére kenem be bepantennel vékonyan, mert az éjjeli alvás hosszú időtartam és akkor nincs olyan sűrűn peluscsere mint nappal.
2013. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mondták a tea dolgot-én kamillát főztem és azzal törlöm át fürdés előtt-az is jó szerintetek? az a baj hogy szolnokon nincs gyerek urológia ezért küldtek a sebészetre-kiváncsi vagyok mit mondanak majd- még magán gyerekurológia sincs a városba-szerintetek felnőtt urológus nem ért hozzá? ahhoz magánúton el tudnám vinni
2013. okt. 29. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:
MI is felnőtthöz megyünk vele, nyugodtan vidd el. Nálunk legalábbis működik a dolog.
2013. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy kis bőrpír miatt sebészetre küldeni a gyereket merő barbárság.


Azt se mondanám, hogy egyáltalán létezik olyan, hogy fitymatúltengés — ilyen korban annak az a dolga hogy hosszú legyen és védje a makkot.


Egyébként ennek a dokinak érdemes elolvasni az írását: [link]

2013. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!