Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek karácsonyra az...

Mit vegyek karácsonyra az akkor 18 hós lányomnak? Csak én nem tudok kitalálni neki semmit?

Figyelt kérdés
Van fa és műanyag építőkockája, könyvei, játék babakocsi, rajztábla, kap egy nagy plüsstigrist ( a többi 1000 mellé), kap szánkót.. És még mit vegyünk neki?
2009. nov. 14. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Vehetsz neki esetleg játékkonyhát, kismotort, bábszínházat, babát. Cora újságban láttam jó dolgokat szerintem olcsón.
2009. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Játszósátor? Bár én úgy vagyok vele, hogy vettem neki egy sátrat, meg egy játék babakocsit, aztán részemről ennyi a játék, mert úgy is mindenki elhalmozza, lassan nem tudom hová tegyem. Ő indul bölcsibe, és olyant veszek még neki, meg olyant kérek neki, ami oda kell. Meg esetleg mesés, verses, mondókás könyv, azt imádja.
2009. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem rég tettem fel hasonló kérdést. Én végül a konyha mellett döntötem és már meg is vettem az Auchanban. Nekünk azon a tájon van a névnapunk is és mikulás is ezért még akarok venni egy hintalovat vagy Fhiser Prices zsiráfot. Most a teszveszen láttam rózsaszínben is zsiráfot. Esetleg csúzda, sátor aminek alagútja is van, baba. Nekem sok elképzelésem van csak az anyagiak miatt nem tudok dönteni. Egy biztos könyv az lesz mert nagyon szereti. Ami van neki és most nagyon szereti a Fiser prices kisszék. Azt tudom nyugott szívvel ajánlani. A fürdőkádba is akarok venni neki valami játékot amit fel lehet tapancsozni a kád szélére.
2009. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!