Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babylove tápszer megbízható?...

A Babylove tápszer megbízható? Merjek venni?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kislányom.
2013. szept. 21. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel már ennyi idős, egy próbát megér,nagy probléma nem lehet, max nem issza meg. Nem tudom, hogy szeretnél -e utána adni neki gyerekitalt, mert ha igen, akkor inkább a Milumilt, és akkor tudod tovább adni az italt.
2013. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér.

1 év felett is adhatod, nem kell tejital, jó a tápszer is.

2013. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze.ha megnézed a hátulján az összetételt,és összehasonlítod bármelyik másikkal,nem fogsz nagy eltérést látni.
2013. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A védőnő azt mondta, hogy ő nem ismeri ezt a tápszert, de a gyereken ne spóroljak :S

Gondoltam itt a tapasztalt anyukáktól megkérdem.

2013. szept. 21. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ok, a legjobb a Milumil, add neki azt tápszernek 1 éves koráig, majd a tejitalt ami 1-2 éves korig van. Én nem hagynám ki az étrendjéből a helyedben. De ez csak az én ajánlatom tapasztalatból, az én fiam szereti. Ha meg alapból elutasítja, mert nem ízlik neki, akkor egyik sem fog, később sem.
2013. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak ajánlani tudom a babylove tápszert. A kisfiam 7 hós korától issza ezt a tápszert akkor 2-est vettem neki most 1 éves már a 3-ast issza ez sűrűbb éjszaka nem kel fel jót alszik meg mi is!!Előtte mi is milumilt ittunk szinte semmi eltérés nincs az összetevők között de árban azért van..Egyébként nagyon jó minőségű a dm-es BIO tejből van nem olyan büdös elkészítve mint a többi tápszer. Nekem azt mondta a dokinőnk hogy adhatom neki jó tápszer sőt a 3-as tápszer és a tejital között szinte semmi különbség nincs. Nálunk bevált!
2013. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is csak ajánlani tudom a Babylove tápszereket! Én nagyon meg vagyok velük elégedve. A kislányom 10 hónapos, és 5 hónapos korától issza ezt a fajtát. 1-essel kezdtük, 6 hónapos korától pedig a 2-est kapja.

10 hónapos kortól lehet adni a 3-ast, de akár mehet tovább a 2-es is, ha jól lakik vele. Az én babám igen. Az ízét is szereti.

Jó az ára, nem csomósodik, nem büdös, rendben van a széklete is tőle (pedig kipróbáltunk már jó néhány tápszert a Babylove előtt, és mindig volt valami hasfájós, székrekedéses probléma).

Szóval nekünk nagyon bevált!

2013. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!