Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek ilyen ülése van mi a...

Akinek ilyen ülése van mi a véleménye mennyire vált be szereti a gyerkőc, és mennyire dönthető?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 30. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! én ugyanezt akartam venni anno amikor keresgéltem! VISZONT a brendonban dolgozó emberke beszélt le róla mert állítólag nincs tesztelve mert ez a brendon saját márkája! én ugyan ennyiért vettem a Minimanóba

[link]

Gyerkőc imádja , dönthető, kényelmesen be lehet kötni mi nagyin imádjuk:)

de ez csak az én véleményem:)

2013. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden forgalomban levő autós gyerekülésnek meg kell felelnie egy EU-s szabványnak. Az ADAC nem tesztel mindent. Nekünk ehhez hasonló van,

[link]

puha, kényelmes, épp eléggé dönthető, hogy a gyerek kényelmesen aludjon benne. Nincs ennek sem tesztje.

2013. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy menjetek el megnézni személyesen, ültessétek bele a gyereket, és döntsétek. Egyből kiderül, hogy ilyenre gondoltatok-e.
2013. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ADAC teszt nélkül nem több mint dísz.
2013. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi. Akkor majd csak új BMW-be ülök be, Fordba,Fiatba nem, mert csak az előbbi a biztonságos.
2013. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biztonsági gyermekülés,ne a mintája legyen a fontos,agytröszt ...
2013. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is az adac tesztből indultunk ki.

Még a gyerekek előtt volt egy igen súlyos ám szerencsés autóbalesetünk, citroen 5-s törésteszttel, és az 5 csillag működött is, ha nem akkor..

Én a gyerek biztonságán nem spórolok, isofix az a minimum ami kell sztem egy megbízható gyerekülésbe, akkor inkább használt -römer, maxi cosi, jane stb- - mint egy tourago és tsi.

2013. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!