Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek be vált ez a pelus?

Valakinek be vált ez a pelus?

Figyelt kérdés

[link]


Melyikhez lehet hasonlítani? Gumis a dereka?



2013. okt. 30. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
mi ezt nem próbáltuk még de ennyiért már Pamperst is kapsz:) az tuti jó!de ha olcsóbb kell a rossmannba csináltass rossmanó kártyát és a a saját márkás pelusukra ad kedvezményt, én ott szoktam vásárolni az 50darabosat 1900ftért és nagyon szeretem sose folyik ki! van belőle pluszos is!
2013. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert most akcióba lesz és van hozzá kuponom is és így tűrhető ára lesz :) 2240ft-re jön ki egy csomag. Amúgy van rossmanba szóló kártyám is.
2013. okt. 30. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
a tescos pelus meglepően jó, de nem tapad egymásra a két tépőzár. tehát, ha pont ez a mérete a babának, akkor kellemetlen. én úgy oldottam meg, hogy egyiket feljebb, másikat lejjebb ragasztottam. amúgy a nedvszívása jó, de én inkább a rossmannost ajánlanám, mi régóta azt használunk. 10%-os kuponnal veszek mindent, sajnos a rossmanó programnak nincs sok haszna
2013. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a rossmanó program annak tényleg nincs sok haszna de a kártyával elég sok mindenre ad kedvezményt pl: babakajcikra desszertekre is, sőt most nekem küldtek olyan kupont h a milumil junior gyerek ital 50% kedvezmény! ki kell fogni:)
2013. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi próbáltunk már pár féle Tescosat, egyik sem vált be, kifolyt a pisi reggelre. Ennyiért kapsz normális pelust is. Én nem venném meg, de lehet nektek beválik.
2013. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesco színes pelusok nem rosszak szerintem. Néha mi is veszünk, bár én a dm-est szeretem a legjobban.
2013. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!