Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen Huggies Classic pelus?...

Milyen Huggies Classic pelus? Bevált valakinek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik Huggies pelust veszed is,biztos,h nem fogsz csalódni.Én már mindet kipróbáltam-Classic,Premium Super- Flex,Limited Edition(ez farmer kinézetű,a DM-ben van,nagyon poénos)-és 12 órán keresztül állta a sarat.Én maximálisan elégedett vagyok!!!!!2 gyerekes anyuka
2009. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk ki bevaltak a Huggies peluk.
2009. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
is :)
2009. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csak a Huggiest használjuk ezt vált be a legjobban, pedig szinte mindet kipróbáltuk.
2009. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha hasznaltal mar huggies pelust es bejott, akkor szerintem nem fogsz csalodni ezzel sem, legalabbis a mi peldankbol kiindulva. Probaltam mar tobb tipusat a Huggies-nek, egyikkel sem volt gond, nem is ereztem kozottuk kulonbseget.

Ezen kivul harom egyeb markat probaltam mar, azokkal sorra befurodtem, szoval egeszen addig, amig ajandekba nem kapunk masikat en mar kiserletezni sem merek. Vagy kifolyt minden alul, felul, vagy nem folyt ki, viszont kergesre dorzsolte a fiam combjat egy adott tipus.

De szerintem ilyen tortenete minden anyukanak van...

2009. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!