4 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Mikor, mennyit alszik? Szopizik még? Eszik valami mást is? Megfordult már? Gagyog?
2013. okt. 30. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


1 hét múlva lesz 5 hónapos a lányom. Már 3 hete teljesen átaludja az éjszakákat (8-10-től 5-ig, 7-ig). Napközben délelőtt és délután is szokott aludni, változó, hogy 20 perceket, vagy 4 órát. :)

1 hónapja fordult át először. Egyfolytában gagyog, sikongat. Imádom!

Sajnos nem tudom szoptatni, fejnem kell (A kórházban rászoktatták a cumisüvegre. Koraszülött lett.). Fele-fele arányban kap tápszert és anyatejet.

A védőnő azt mondta, hogy jövő hónapban kezdhetjük a hozzátáplálást. Holnap beszéljük meg.

Nálatok mi a helyzet? Fiad vagy lányod van?

2013. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kislány, tegnap volt 4 hónapos. Csak anyatejes. Vizet sem iszik :)

Ma próbáltam édesburgonyát, de több volt az arcán szétkenve mint a szájában :) Éjjel mostanában 4x ébred. 3 hónaposan este 8-tól aludt 8 órát egyben. Most nem tudom mi van...

Folyton dumál meg nevet, nagyon cuki.

2013. okt. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!