Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a helyes, hogy zajlik a...

Mi a helyes, hogy zajlik a tisztítása?

Figyelt kérdés
Elore bocsi a tudatlansagom miatt, de meg tapasztalatlan vok e teren. Elso babam, 3 honapos lesz. A nemi szerveknel h kell tisztitani? Furdes utan mindig szarazra torlom... Minden pelenkazas utan ki kell a huvelyt torolni? Meddig lehet oda "benyulni" es mivel? Ti h szoktatok?
2013. okt. 30. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
a hüvelyt??? dehoyg kell benyulni. Bocs de 3 hónaőos a babaád? eddig hogy csináltad? védőnöt, ygerekorcvost egyszer nem kérdezted meg???? A védőnő meg is mutatja az a biztos. A lányoknál fontos hogy elölröl hátra töröld, (ahogy magadon is csinálod.) Nehogy kórokozó jusson a hüvelybe. ha a nagyajkakon belül kakis lesz akkor ott ovatosan ki kell takaritani, de benyulni nem szbad semmiképp a hüvelybe.
2013. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A huvely koruli tisztitasra gondoltam. Nem nyulkalok a huvelybe! Eddig mindig szarazra toroltem neki furdes utan, pelenkazasoknal meg a torlokendovel tisztogattam. Azert irtam ki a kerdest h masok mit valaszolnak, h tudjam en is jol csinalom-e.
2013. okt. 30. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Én minden pelenkacserénél megtörölöm a lányom tuniját. De nem kell benyúlni a hüvelybe, soha. Csak picit széthuzod neki a tuniját, és a nedves papirtörlővel fentről lefelé megtörölöd.
2013. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves előző! A tuniját??
2013. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!