Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttátok már ezt?

Láttátok már ezt?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 30. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik.

Ez a baba inkább rémült, azt se tudja sirjon-e vagy sem

Anyuka meg élvezi

2013. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Pont ma láttam.Hát én is elérzékenyültem a videón.Tündéri a kisfiú :-)
2013. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1. válaszát osztom én is.
2013. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az ijedt/rémült baba nem így sír...

De amúgy nagyon cuki, hihetetlenül édes a bébi. :)

2013. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Elérzékenyül egy 10 hónapos baba? A következő az lesz, hogy anyák napjra verset mond egy csecsemő. Ne vicceljetek már!
2013. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na épp ez az h nem ijedtnek mondanám de biztos h nem tudtam volna az anyuka helyében tovább énekelni neki ha ilyen szomorú kis elérzékenyült pofit vág főleg azokkal a krokodil könnyekkel. Biztos h én is sírva fakadtam volna. De énekelni nem énekeltem volna tovább. Attól függetlenül tüneményes baba. :) Körbe tudnám puszilgatni :)
2013. okt. 30. 12:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább fél, mint hogy elérzékenyül. A 26. másodpercnél hangosan énekel az anyuka, és sírásra görbül a szája. Ugyan úgy a 48. másodpercnél is. Mikor az anyuka nagyon erőteljesen és hangosan énekel, akkor látszik rajta, hogy fél.
2013. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes, de miért ne lehetne ilyen érzékeny? Szerintem sem tűnik rémültnek. Talán anyukája is ilyen "mimóza-lelkű" és sokszor pityereg, talán emiatt ilyen a kisbaba is. Szóval egyes KEDVES hozzászólóknak üzenem, a baba nem egy kis érzéketlen , tudatlan lény, akit irányítani meg ellátni kell!Igen is, nekik is van saját egyéniségük, érzéseik, csak sok esetben nem tudják még kezelni!
2013. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A videónál olvastam egy kommentet h a baba már előtte is könnyes szemmel ült. Biztos h sírt vagy vmi ilyesmi. Lehet benne igazság, de mi van ha előtte is már énekelte neki ezt a dalt az anyukája és ekkor fedezte fel h ilyen érzékenyen érinti? És utána videózta le?

Annyira furi h vajon valóban így elérzékenyül-e a kicsi vagy vmi más miatt teszi.

De egy biztos én nem tudtam volna tovább énekelni neki mikor látom ezt a szomorú pofikát. :)

Ja és az anyukájának nagyon tetszik amúgy a hangja tényleg szépen énekel. :)

És köszi mindenkinek a választ. :) Jókat írtatok nagyon mind. :)

2013. okt. 31. 15:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Már csak annyit fűznék hozzá, ha valóban az édesanyja énekelt neki, akkor - a hangjából ítélve - ez nem először történhetett meg, hanem már többször énekelhetett neki, így a hang nem idegen neki. Szerintem amikor magzat volt, akkor is hallhatta az anyukája hangját, és sőt tovább megyek, ha el is érzékenyült ilyenkor az édesanya, szerintem ezt a magzat is érezheti, hogy felfokozott érzelmi hangulatban van az édesanya. Így amikor ilyen jellegű dal hall meg az anyukájától, előfordul hogy emiatt pityog...
2013. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!