Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik a babával ha 30...

Mi történik a babával ha 30 hétre születik? Életben marad?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ált. igen, de kérdés, hogy milyen szövődményekkel.
2013. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31. hétre születtem, tejesen egészséges vagyok. Van még az ismeretségi körben 31. hétre született baba, nála sem lépett fel semmi szövődmény. Szerintem a 30. héten sem sokkal kisebb az esély.
2013. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Valami defi azért szokott maradni,nagyon ritka ha nem.
2013. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27dik héttől egyre nagyobb az életben maradasi esély! Nem feltétlen jelentkezik fogyatékosság! A mai koraszülött osztályok nagyon jól felszereltek de további kórházi tartózkodás szükséges!
2013. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

25. hétre született a szobatársam kislánya 660g-al és 32 centivel. Februárban lesz 3 éves. Semmi baja nincs, nem kell fejlesztésre hordani és ahhoz képest, hogy kora baba volt, csak annyival tűnik ki a társai közül (de már ez is egyre kevésbé feltűnő, hogy aprócska). Mozgásfejlődése, beszédfejlődése rendben.

30. hát már azért elég jó! ;)

2013. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Túlnyomórészt életben maradnak a 30. hét körül születettbabák, és nagy esélyük van az egészséges életre.

Kislányommal voltam a koraszülött intenzíven, Ő 33. hétre született. Voltak ott 29-31 hétre született babák is, sőt előbb születettek is. Sok-sok hétig, hónapig kell a kórházban maradniuk, de mindent megtesznek az életükért.

2013. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod a statisztikai adatokat és nem csak azt, hogy életben marad-e adott héten, hanem azt is, hogy mennyi eséllyel lesz egészséges, ha igen:

[link]


A 30. hétre 95%-os az életben maradás esélye,

2013. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!