Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik azzal a kisbabával...

Mi történik azzal a kisbabával aki 36 hétre születik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A sulyatol sokminden fugg.

Inkubator, megfigyelesek...stb.

De szerintem ha egeszseges es a sulya is megfelelo nehany nap esetleg het es hazamehet.

De ezt csak gondolom mert 38hetre szulettek a gyerekek.

2013. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 3 gyerek a 36. hétre született,alapból magas vérnyomásos vagyok,hamar elöregszik a lepényem,és jobb nekik kint mint bent még 1 hónapig.A lányom 2300 gr.volt,fejletlen volt,és gyenge,lélegeztető gép,1 hónap a koraszülött osztályon.Félve de belevágtunk,kell egy kis tesó.Szintén 36. hét,viszont 3400 gr.kisfiú, makk egészséges 5. napon jöhettünk haza. A 3. gyerek szintén fiú,szintén 36. hét,3750 gr.! Azt mondták ha még bent lett volna 1 hónapig több mint 4 kilós lett volna,de nem bírtam volna ki, a vérnyomásom 190/100 volt már. De a babánk jól volt,és 4. napon jöttünk is haza.
2013. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36+6 szültem a fiamat,2590 g volt,inkubátorban volt a súlya miatt és mert nem tudta tartani a vércukrát,5 napig voltunk benn,majd hazaengedtek,de sajnos megint leesett a vércukra és kiszáradt 8 naposan így megint kórház 1 hétig,nem akart szopizni folyton aludt volna úgy kellett csipkedni mert ha nem evett ugye eleget nem volt jó a cukra...szörnyű volt de hamar rendbe jött szépen hízott 1 hét alatt is így hazaengedtek újból,és onnantól már minden ok volt vele,most 16 hónapos imádni való rosszaság :) azt a 2 hetet nem kívánom senkinek viszont!!!majd megőrültem
2013. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár én nem 36 hétre szültem, hanem 38+2 hétre, de 2000g-mal 44 cm-vel jött a világra a kicsi lányom, hiába volt kis súlya velem maradt éjjel nappal, csak fürdetni vitték el. Ki volt fejlődve, teljesen makk egészséges volt, csak sajnos nekem nem indult be a tejem, és ezért nem tudott szopizni. Bár igaz inkább aludt, mint hogy egyen, de 2 óránként felköltöttem, hogy egyen, de nem volt tejem, másnap el is vitték :( de 4 nap után vissza adták hozzám, és 2016 g-mal haza is engedtek, pedig nem lehetett volna csak 2030g-mal haza jönni, de mivel jól szopizott és erős kis csajszika volt, így haza jöhettünk.

Ezt csak azért írtam le, mert az hogy valaki

36 hétre szül, nem biztos, hogy baj, mert ha kivan fejlődve teljesen(ami általában ki is fejlődik a baba addigra) akkor nem lesz gond, nekem a súlya is kicsi volt, de mégsem volt gond.

Bízz benne, hogy neked sem lesz semmi gond.

2013. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!