Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti h alkalmazzatok a Nutriton...

Ti h alkalmazzatok a Nutriton suritmenyt?

Figyelt kérdés
Tudom h rajta van a tajekoztato, de nem egyertelmu. Anyatejjel taplalom a ket es fel honapos kislanyomat, de sajnos nagyon sokszor sokat bukik vissza. A doki irta fel erre. Rajta van h anyatejhez 1 kanal 25ml anyatej. Cumisuveg 1 kanal 100ml elkeszitett tapszer. Kanalas etkezeshez 2 kanal 60ml folyadek. Na most en anyatejjel akarom, de cumisuvegbol. Akkor ugy kell csinalnom h a lefejt 25 ml anyatejhez 1 kanal port teszek? Jol ertelmezem?
2013. okt. 31. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy készítettem el, hogy 30 ml vízhez tettem 1 kanál Nutritont és a kész keverékből 1-2 kiskanálnyit adtam a babámnak. :) Több anyuka is így csinálta. JObb lett és a babám már 3.5 éves. :))
2013. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém vegyesen kapta az anyatej-tápszert cumisüvegből. Így alapból úgy vettem, hogy 100ml-hez teszek egy kanállal, aztán ez idővel változott. Most már 1 éves múlt, egy kicsit tudtam már csökkenteni ezt az adagot, bízok benne,hogy majd szép lassan el tudjuk hagyni valamikor a Nutritont.
2013. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ÉN úgy csináltam hogy cumisüvegbe raktam 100 ml anyatejet és egy kanál sűrítőt. Összeráztam pár perc alatt besűrűsödött és nem nagyon bukta vissza. Ha pici vissza is jött az már jelentéktelen mennyiség volt a régi bukásokhoz képest.
2013. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!