Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszat teszek ha így akarom...

Rosszat teszek ha így akarom átszoktatni a leesésgátlós ágyra?

Figyelt kérdés

14 hónapos most a lányom, a nagyobbik 16 hónapos lehetett amikor átszoktattuk a leesésgátlós ágyra.

A kicsinél nov, végén tervezem, de teljesen tanácstalan vagyok. Elég akaratos, hisztis leányzó. És nem tudom menne-e, ami a fő indok, és picit sürgős, december elején lesz egy műtétem, ami után két hétig nem igazán emelhetek. Előre láthatólag a férjem csak egy hétre tud itthon maradni, így alvásidőben az ágyba be ki tenni elég nehéz lesz.


Arra gondoltam,hogy ha a nagy oviban van,megpróbálom az ő ágyában altatni. Vajon összezavarom ezzel?? Nem vennék most feleslegesen 25-30 e-ért egy ágyat, ha nem alszik rajta :(


2013. okt. 31. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy nem fogja érteni,hogy délután miért aludhat a tesó ágyába,este meg miért nem..

előbb-utóbb úgyis kell másik ágy,azaz nem fog kárbaveszni,ha már most megveszitek.

2013. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja,és nem muszáj feltétlenül újat venni sem
2013. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok kötekedni, de akkor mit fogsz csinálni, ha a nagy ne adj' Isten éppen beteg lesz abban a két hétben, és ő sem mehet oviba, így neki is otthon kell aludnia?

Én egyébként sem próbálnám a nagyobb tesó ágyába szoktatni így, szerintem ez nem jó ötlet. Inkább le kéne cserélni a kiságyát, meg kell neki mondani, hogy mostantól ez az ő ágya, és kész. Én értem, hgoy akaratos, de ha Te a kiságyba nem tudod majd beletenni, akkor aludni sem fog tudni benne, és előbb-utóbb úgyis átszoktatnátok valahogyan egy leesésgátlósba. Esetleg ha ő választaná ki, lehet, hogy máris nagyobb kedvvel indulna a dolog.

Összességében szerintem a tesóéba semmiképpen ne akard beleszoktatni, sok konfliktus lehet belőle - főleg, ha jól bele is szokik... Na és mi lesz az éjszakákkal? Akkor együtt aludna a két gyerkőc a nagy ágyában? A nagy mit szólna hozzá? Vagy arra gondolsz, hogy kipróbálod, alszik-e a nagyobb gyerkőc ágyában, és ha igen, csak akkor vesztek leesésgátlóst? Ha igen, az sem jó, mert akkor meg lehet, hogy a nagyobbik gyerek ágyában akar aludni este is...

2013. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vehetnétek ki rácsot az ágyából? Így be tudna mászni, nem kellene emelned, ő meg a megszokott helyén maradhatna.
2013. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!