Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes a babám? Eddig nem...

Egy hetes a babám? Eddig nem volt gond, de hasfájós lett, adom neki az espumisant, de többi lenn?

Figyelt kérdés
Erőlködik szopi közben többször, de se kaki se büfi néha büfizik ha felveszem erőlködéskor, aztáán ha végzünk lerakom, elalszik , aztán sokszor erőlködik még álmában de aliszik 3-4 órát sírni nem szokott. mitől lehet?
2013. okt. 13. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Espumisann-al vigyázz, mert az még csak puffaszthatja. MI infacolt használtunk, az szuzpenzió, étkezés előtt kapta. Nekünk bevált.
2013. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
este már azt kapta infacolt, és mégis, én arra gondoltam hogy ezek a szerek 100% ban nem múlasztják el a panaszt... és azért erőlködik, vagy valami más baj van? úgy sajnálom , nem sír hangsúlyozom, de látom hogy valami nem klappol, a védőnő azt mondta hogy amíg nem sír addig nem baj az erőlködés, nem tudom... tanácstalan vagyok első baba
2013. okt. 13. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra gondolj, hogy a babának minden új... szóval ha csak erőlködik, szerintem nem gond, ha fájdalmasan sír, akkor meg lehet próbálni valamit.

Lehet csak fura, ahogy szépen beindulnak a belei...

2013. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a sima kamilla teát ajánlotta a gyerekorvosunk,

bevált.

2013. okt. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Babycalm csepp, 1 hónapos kortól. Vagy windi szélcső, azonnal segithet.
2013. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!