Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktal tobbet hasznalni...

Mit szoktal tobbet hasznalni kendot vagy babakocsit?

Figyelt kérdés
melyiket szereted jobban es miert?
2013. nov. 2. 11:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%
aki nem köti magára a gyereket az jól le van pontozva,nagyon szánalmas!!
2013. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is utálja a babakocsit, van de nem használjuk. Kendőben jön sétálni a nagyot meg babakocsiban tolom.
2013. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Csatos hordozót használok, nagyon praktikus tud lenni Pesten úgy hogy napi szinten közlekedünk minimum 2 órát.

Sétákhoz babakocsi, ha egyedül vagyok a picivel vagy ha van velem még valaki, hogy a nagyobbakra is körültekintően tudjak figyelni.

2013. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Minden nap sétálok vele, ilyenkor kendőben alszik a levegőn legalább 3/4 órát (de van, hogy 2 órát is).
2013. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A babakocsit használom többet, viszont hogy melyiket szeretem jobban, az fifty-fifty. Mivel a kendőt (mai-teit) ritkábban veszem elő, viszont ott nagyobb hasznomra van, mint bármi más! Nagyon sok végső elkeseredésemben segítségemre volt a hordozó eszköz! Így mindegyiket ugyan annyira szeretem.
2013. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy csak az anyuka lett csak lepontozva, aki "keményen rászoktatta a babakocsira" és hagyta sírni.
2013. nov. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
babakocsit, ikreim vannak, kisebb korukban néha kötöttem fel egyikőjüket, főleg itthon, 1-2x az utcára is, de akkor párom a másikójukat
2013. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs kendőm, de ha lesz még egy kisbabám biztosan használni fogom, mert a lányom az első pillanattól kezdve útálta a kocsit, most is max. egy órát van el benne, aludni sem bír benne. Kb. egy hónapig kengurut használtunk, de az nem volt jó se nekem se neki, bár nem is volt benne 20 percnél tovább, inkább kiültünk a padra levegőzni a hordóban.
2013. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
32%
nem csak Ő,én is mert írtam,hogy nem vettem kendőt és nem is fogok
2013. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%
Kizárólag babakocsit. Én idegenkedem a hordozástól és szerencsére a fiam sem igényelte soha. Míg kicsi volt nagyon jókat aludt a kocsiban, most már jó ideje (17 hónapos lesz) nézelődik belőle, már amikor benne van, mert inkább már sétálgat. Ha lepontoznak, mert nem kötöttem magamra a gyereket, hát legyen.
2013. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!