Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája nem szereti a...

Akinek a babája nem szereti a babakocsit, a kengurút tudja használni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kengurut nem használunk, mei tait viszont igen és nagyon szereti.
2013. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem szerette a kocsit, kendőt és mei tait használ(t)unk.
2013. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom mostanában kezdi nem szeretni a babakocsit, max kicsit elalszik benne, ha kimegyünk (fél-1 órát), de ha felébred, vagy nem alszik el, akkor üvölt. Egyre többet használjuk a mei tai-t, imádja. Nézelődik, mindent lát belőle, ha elfárad a sok infótól, akkor pedig szunyókál egy jót. :)
2013. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kendőt használunk.
2013. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első gyerkőccel még próbálkoztunk a kenguruval, felváltva használtuk a kendővel, de nem szerettem, főleg, mikor már nagyobb volt. BabyBjörn kenguru volt, úgyhogy nem is valami olcsó sz*r, de kényelmetlen volt, fájt a derekam, a hátam, a vállam és a baba is furán nyeklett-nyaklott benne... A kendő jobban bejött, a második gyerkőcnél már elő sem vettem a kengurut.

Plusz több helyen olvastam, hogy nem is túl egészséges, főleg, ha kifelé van fordítva benne a baba.

2013. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!