Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktal tobbet hasznalni...

Mit szoktal tobbet hasznalni kendot vagy babakocsit?

Figyelt kérdés
melyiket szereted jobban es miert?
2013. nov. 2. 11:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs babakocsink, csak kendőt, mei tai-t és csatos Lilliputit használok.

A kötözős mei tai a kedvencem, mert az a legpraktikusabb. Gyors, kényelmes.

11 hónapos a lányom

2013. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Már kinőtt a lányom a kendős korszakból, de én utcára jobban szerettem a babakocsit. Könnyebben mozogtam így, könnyebben szaladtam a nagyobbik után, a játszóterezés is egyszerűbb volt, nyugodtan tudtam a nagy után mászni vagy leülni vele a homokozóba, amíg a kicsi nyugiban aludt egy fa alatt. Ahogy hűlt le az idő, egyre nehezebb is volt a kendőzés, kbát alatt vagy kabát felett egyaránt kényelmetlen volt.

Otthon nagyon sokat kendőztünk, tömegközlekedni is egyszerűbb volt vele, de a sima sétához és praktikusabbnak éreztem a kocsit. Szerencsére neki sem volt baja vele.

2013. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Kendőt. A babakocsit utálja. Kb. 3-szor tettem bele, pár perc után ki kellett venni, mert üvöltött. Azóta meg se próbálom használni.
2013. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Julie S ***** válasza:
100%
Nincs babakocsink, úgyhogy kendőt. :)
2013. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%

Sétához babakocsit, minden máshoz mei tai (bevásárlás, posta... stb).


Akik nem használtok babakocsit, nektek nem is alszik a levegőn a baba, vagy csak rátok kötve alszik?

2013. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Julie S ***** válasza:
100%
Mi elmegyünk 1-1,5 órás sétákra vele kendőben. Ott alszik is, levegőzik is.
2013. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A fiamnál egy éves koráig, ami éppen praktikusabb volt. Kb. fele-fele. Télen mei tai közös kabát alatt, nem kellett öltöztetni:) Illetve megkapta az anyaadagját, amikor hazajöttünk, le lehetett tenni.

A lányomnál hamar eldőlt: babakocsiban rögtön üvöltött, ha aludva tettem is bele, 5 perc múlva felébredt. Itthon is csak nonstop testközelség kellett neki. Kb. egy éves koráig.

2013. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%

Babakocsit,mert már 10,5kiló felett van és 1 éves,86centi.Nem kényelmes neki a kendő,és persze nekem is nehéz már,főleg ha vásárolnék is úgy.

Keményen bele lett szoktatva a babakocsiba,mert nem vittük és nem szerette.3x ordított benne fél órát,aztán aludt is a fáradtságtól.Azóta órákat el van benne séta alatt.Régen egy fél óra után már visított,most el van benne 4órát is.Persze nem alszik benne,de most már nem ordít.

2013. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
Nem vettem kendőt,és a 2. gyereknél sem fogok,nem látom értelmét a babakocsit szeretem,meg van egy kengurunk amit kb 4szer használtunk.
2013. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Babakocsi szinte mindig. Meitait csak nagyon ritkán orvosi okok miatt használtam.
2013. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!