Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudnék kéz és láblenyoma...

Mivel tudnék kéz és láblenyomatot venni 5 hónapos kislányomról?

Figyelt kérdés
Festékre vagy temperára gondoltam először csak nem tudom az egészségre, bőrre milyen hatással van.
2009. nov. 15. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
só liszt gyurma
2009. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Céklára nem gondoltál? De szerintem a vízalapú festékek is jók amiket a suliban vagy oviban használnak. Dekorboltokban is lehet venni amit testfestéshez használnak, meg farsangkor az arcfestésre.
2009. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk gipszből van. Gyurmába vagy akármibe belenyomod óvatosan a kis kezecskéjét és a horpadásba gipszet öntesz. Ha megszárad kiveszed és ott lesz a dombor nyomott kezecske amit életed végéig "életnagyságban" taperolhatsz :)
2009. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, sima, mezei tempera. Nagyon picit hígítasz a kívánt színből egy tálban nagyon kevés vízzel, felviszed a baba lábára, rányomsz egy papírt, majd a festék nagyon egyszerűen egy popsitörlővel letörölhető.

Egészségre ártalmatlan, és az egész készülődéssel együtt nem tart tovább 5 percnél.

2009. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a következőképpen csináljuk: sógyurmába belenyomod a kezét/lábát, ebbe öntöd bele a gipszet.
2009. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!