Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehetne kéz és láblenyom...

Mivel lehetne kéz és láblenyomatot venni?

Figyelt kérdés
Van esetleg olyan gipsz, ami kimondottan erre van, vagy festékkel szoktak lenyomatot venni, ha igen milyennel? Kisbabám 3 hónapos, már mindig nyitva tartja a kezét, így könnyű lenne megörökíteni a lenyomatát, de fogalmam sincs hogy ezt mivel és hogyan szokták. Légyszi írjatok néhány ötletet.Köszi!
2008. ápr. 21. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

tintapárna´ra szokták a kezet,vagy talpacskát ra´nyomni,és uta´nna papírra,vagy baba könyvbe.Én még a kórházból kaptam talp lenyomatot,de én is szeretnék még lenyomatot csinálni.

2008. ápr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg az ételfesték is jó lehet, talán abban nincs annyi káros anyag, mint más festékben.

Valahol hallottam, hogy lehet venni egy speciális gipsz-készletet, ami kifejezetten arra való, hogy babák kéz és lábnyomatát levegyék, de sajnos nem emlékszem hol lehet kapni.

2008. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A brendonban lehet direkt ilyen lenyomatvevő cuccot kapni, most valamilyen (anyák lapja vagy baba magazin) újságban van kupon amivel olcsóbb, de még így is baromi drága. Mi vettünk egyetr tegnap, de még nem próbáltuk ki.
2008. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sima vízfestékkel kentem be, aztán azonnal lemostam.

Korábban pedig só-liszt gyurmát készítettem (ugyanannyi liszt és só, aztán annyi víz, hogy gyurma-szerűvé álljon össze), azt belenyomtam vékonyan egy kicsi tepsibe, abba belenyomtam a két lábát, aztán pedig kisütöttem!

2008. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a só-lisztes kisütött valami meddig áll el?
2008. ápr. 21. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!