Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11-re állt be 7 hós babámnál...

11-re állt be 7 hós babámnál az ebéd, jó ez így?

Figyelt kérdés

Fél7 körül ébred reggel, fél8-8 között reggelizik majd alszik fél órát. 11-kor már éhes, nem tudom elhúzni délig, és 11kor már álmos is, ő így állította be, ebéd után van a nagyalvása ami 1.5-2 óra.

A védőnő szerint adjak neki 10kor tízórait, de ha akkor adok neki akkor 11kor nem alszik el és kész káosz és nyűgösség a nap. Nem baj ha 11-kor ebédel? Alakul majd késöbb?


2013. nov. 3. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokáig elcsúsztak az etkezések, aztán szépen beállt. Ne aggódj nincs semmi jelentősége. Ha máskor nem, a bölcsiben vagy oviban rendeződik.
2013. nov. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele minden jót amit együtt csináltok, amikor éhes eszik ha álmos alszik ha játszani akar akkor játszik, ezt senki nem tudja befolyásolni nagyon hiszen minden baba más, nem nagykönyv szerint csinálnak mindent.


ez egyém pl 8 hósan elindult, és nem tudtuk visszafogni, a középső 1 évesen beszélt hát ezzel sem tudtam mit csinálni, sőt 2 évesen mind a három leszokott a nappali alvásról hát ez van, minden gyermek más


sok sikert és sok boldogságot

2013. nov. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is úgy gondolom általában hogy az a jó amit a babám akar és nem az amit mások várnak el tőle-tőlünk, csak annyi helyről érkeznek az információk (védőnő-net-család) hogy néha megzavarnak és már magam sem tudom hogy mi lenne a jó. De azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül.
2013. nov. 3. 07:48
 4/4 anonim ***** válasza:

nállunk pont ugyanígy van mint nállatok csak az én babám már 9,5 hós!

Reggel 7 körül kel,8-fél 9 körül issza a tápszerét!Délelött meg sem éhezik így ő is 11-11.15-kor már ebédel és ő is akkor már álmos úgyhogy utánna megy ő is aludni és ő is ekkor alszik hosszabbat(2,5-3 órát)

Ha esetleg délelőtt 10-10,30 fele belediktálnék egy kis gyümölcsöt tízórai gyanánt akkor délre még nem éhes viszont üres hassal meg nem akarom lefektetni mert akkor nem alszik olyan hosszan mert felébred az éhségtől és akkor borul a nap!

egy szó mint 100 csináld úgy ahogy nektek jó!Majd késsőbb fog ez tolódni,beállni!

2013. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!