Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mitől lehet ez a...

Szerintetek mitől lehet ez a változás a babámnál? Bízhatok benne, hogy minden visszaáll a régibe?

Figyelt kérdés
Fél éves a kisbabám. Nagyon fontos nálunk a rendszeresség. Mindig 8-kor van fürdés nálunk,majd evés,végül berakom a kiságyba,jóéjt puszi,alvás. Én kimegyek a szobából,teszem a dolgomat,ő szépen elalszik. Eddig mindig így zajlot és én nagyon örültem,hogy este tudom pótolni a házimunkát,mert ugye napközben minden időmet leköti. /Ami teljesen normális és imádom minden vele töltött percet!!!/ Viszont egy hete megváltoztak a dolgok. :( Berakom a kiságyba és sír,vagy alszik egy fél órát,aztán sír! :( Nem történt semmi változás az életünkben!! Mondjuk ő picit megbetegedett,de hál Isten semmi komoly. Pici orrfolyás,kuci-kuci,de ennyi. Még szivatnom sem kellet az orrát. Dokinő is azt mondta,hogy nincs semmi komolyabb. Szóval,azt krdezném tőletek,hogy volt nálatok is hasonló változás? Bízhatok benne,hogy újra visszaáll a szokásos?
2013. szept. 24. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Hát igen. Ez így megy. Fogzás, mozgásfejlődés.. stb. Semmi nem állandó, minden változik :) Légy rugalmasabb, már semmi nem lesz a régi.
2013. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wishmay ***** válasza:
100%
Nem szeretnék véletlenül sem okoskodni, csak tippelgetek, de nem lehet, hogy jön a foga?
2013. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Érik és fejlődik a babád.

Mostanra már érti, hogy te és ő nem egyek vagytok, te el tudsz távolodni és az neki nem jó. Szeparációs szorongás.

És tényleg, minden változik a babákkal:) Mire megszokunk vmit, beújítanak. És nem mindig lesz vele könnyebb...

2013. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már alul kibújt két foga,úgy 1hónapja. Még nem veszem észre,hogy jönnének a következők. Napközben nem nyügi és mostanában nem nyáladzik. Persze,tudom ettől még jöhet neki. :) Rugalmas vagyok,ezzel semmi gond!!!!! :) Csupán a cseppnyi aggodalmam is abból adódik,hogy így tőle leszek kénytelen elvenni az időt,amit a házimunkára,főzésre stb. szánok. Eddig ugye mindig akkor csináltam,mikor ő már aludt,ezért nem hiányoztam neki. :)
2013. szept. 24. 21:19
 5/5 Wishmay ***** válasza:
A következő tippem nekem is a szeparációs szorongás, vagy a mozgásfejlődés okozta változások lettek volna, de már leírták, így nem is nyújtanám hosszúra a válaszom :)
2013. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!